Vzhledem k vytrvalému dešti se hrálo na umělé trávě. Hosté byli úvodní minuty lepší, více kombinovali a v 8. minutě po akci Regenermela s Václavíkem dorážel míč do sítě Němec. Domácí se dostávali do tlaku zásluhou standardních situací a dlouhých autů, které směřovaly na dlouhé útočníky. Hrálo se nahoru - dolů a ve 22., po chybě na levé straně Dubských, vyrovnal Havrda.

Ve 30. přišla dubská akce na jeden dotek mezi čtyřmi hráči a na jejím konci Vlach prostřelil brankáře. Další možnost na zvýšení náskoku promarnil Novák. Ve II. půli byl Brod lepší zásluhou nakopávaných míčů na své vysoké forwardy, čímž si vytvořil i územní převahu. Český Dub však dokázal tři body vybojovat. „Soupeř byl hodně kvalitní a navíc mu nahrávalo i jeho menší hřiště,“ uvedl trenér vítězů Martin Pěnička.

„Hráči podali nadprůměrný výkon, za který zaslouží absolutorium,“ sdělil vedoucí Brodu Luděk Hnídek.

Branky: 22. Havrda – 8. Němec, 30. Vlach. Rozhodčí: Poppr. ŽK: 1:3. Diváků: 100. Ž. Brod: Vozka – Burkoň, Novotný, Berka, Hartl – Hadač, Šilhán, Šimek, Havrda – Kuhn, Makula (60. Linka).