Vlci remizovali

LITOMĚŘICE - Hokejisté HC Vlci remizovali v 7. kole II. ligy ledního hokeje s farmou ústeckých Lvů – Litoměřicemi 2:2 po prodloužení.

11.10.2007

Výborný zápas odchytal jablonecký brankář Michal Fikrt.Foto: Břetislav Fiala

Jablonec vedl od osmé minuty brankou Burkoně. jenže domácí ve druhém dějství vývoj zápasu otočili. Zasloužené vyrovnání zařídil ve 48. minutě Pabiška. Poté již ani jeden tým neskóroval a nic na tom nezměnilo ani prodloužení. Výborný zápas odchytal jablonecký brankář Michal Fikrt. Další zápas hrají Vlci v sobotu od 17.30 hodin na domácím ledě, kde hostí celek Sokolova. HC Stadion Litoměřice - HC Jablonečtí Vlci 2:2 po prodloužení. (0:1, 2:0, 0:1). Branky a nahrávky: 26. Patzenhauer (Kuda, Hillmich), 37. Kuda (Svoboda) - 8. Burkoň (Jankových), 48. Pabiška.

11.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Zdravotní sestra Olena Ihňatová původem z Ukrajiny na snímku ze dne 21. dubna v liberecké nemocnici.

Lidi v nemocnici, to je celá moje velká rodina, říká zdravotní sestra z Ukrajiny

Aktivní senioři začali 5. ročník pochodů s názvem Jablonecký škrpál, Ujdou za sezonu více než 100 kilometrů
9

Slovo „nejde“ pro jablonecké škrpálníky prostě neexistuje

O čtvrt metru méně v pase. Dívky ze seriálu bilancují

Liberec - Už čtvrt roku bojuje před zraky čtenářů o kila a centimetry navíc pětice odvážných dívek a žen. Přesně po třech měsících bilancujeme.

Čeští a američtí výsadkáři obsadí Ralsko

Ralsko - Do bývalých vojenských prostorů Ralska se opět vrací armáda. Už dnes přijedou do Ralska první vojáci. V pátek z letadla vyskočí čeští a američtí výsadkáři a obsadí celé letiště.

DOTYK.CZ

Většina úvěrových firem jsou predátoři. Exekucím čelilo 843 tisíc lidí

Lidé by si měli dávat pozor nejen na úvěrové společnosti, z nichž je predátorských či lichvářských přes devadesát procent, tvrdí tvůrci Mapy exekucí.

Byl to masakr, většině hráčů rozhodčí fotbal znechutil

Pěnčín - /GALERIE/ "Doufám, že se s tímto rozhodčím už nesetkám. Podařilo se mu mnoha klukům a nejen jim fotbal pořádně znechutit," řekl po zápase I.B třídy západ trenér Jenišovic Petr Randák.