VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kultura

6.4.2016

Jaro vtrhlo do chléva, první začala kůzlata

Jablonecko - Denně několik přírůstků. Z krytých výběhů na Kozí farmě v Pěnčíně se ozývá jemné mečení. Podívat se na vše můžete z velké blízkosti.

2.4.2016

Tragická romance... v sobotu večer

Jablonec n. N. - Na další z přímých přenosů z Metropolitní opery láká příznivce Pucciniho kino Radnice

AKTUALIZUJEME
31.3.2016

Víkend je plný kulturních akcí, stačí si vybrat

Jablonecko - /od 31. 3./ Pořádáte společenskou, sportovní či kulturní akci? Napište nám: jablonecky@denik.cz Na www.jablonecky.denik.cz je rozšířený přehled.

31.3.2016

Jan Kříž získal Thálii za muzikál Děti ráje

Liberec/ROZHOVOR/ - Rodák z Liberce je dvojnásobným držitelem prestižní ceny. Tu první získal v roce 2012 za roli Dannyho v muzikálu Pomáda.

30.3.2016

Potápěči vyměnili neoprény za obleky s kravatou

Jablonec n. N., Liberec - Potápěči a přátelé potápěčů ze SNAKESUBU to v sobotu pořádně rozjeli. Na jablonecké Střelnici měli svůj Potápěčský ples, kde jim k tanci hrála hudební kapela Tanvald.

30.3.2016

K Šaldům Thálie nedoputovala, i když měli nejúspěšnější hru

Liberec - Faust v režii nedávno zesnulého Ivana Rajmonta získal nejvíce nominací

26.3.2016

Jitka Asterová a Petr Kotvald: Velikonoce nás jako malé děti spíš děsily

Severní Čechy /ROZHOVOR/ - Věřte tomu nebo třeba nevěřte, ale populární zpěvák Petr Kotvald a oblíbená herečka Jitka Asterová měli kdysi jako dítka ze svátků jara spíše trauma. Proč? Oba to Deníku vysvětlili v jarních rozhovorech.

25.3.2016

O víkendu se v Liberci konají Čokoládové hody

Liberec - Mlsné jazýčky jistě potěší, že si kromě velikonočních zajíčků budou moci smlsnout na jedinečných čokoládových výrobcích z té nelahodnější čokolády. Čokoládové hody se totiž konají již tento víkend v OC Nisa. Kuchaři na místě nebudou vařit, ale učit lidi vaření.

24.3.2016

Vzhůru do kopce a na kopec

Jablonecko - Když se vydáte autobusem do obce Huť Stanovsko, nad autobusovou zastávkou narazíte na zelenou turistickou značku a po ní stále nahoru místy, kterému se říká „Za Hájem" až dojdete ke „Staré huti".

23.3.2016

Bedna se otřese při show ďáblů z Methedras

Liberec - Rozhovor se zakládajícím členem kapely METHEDRAS, baskytaristou a textařem Andreou Bochi.

AKTUALIZUJEME
23.3.2016

Velikonoční víkend je plný zajímavých akcí

Jablonecko a okolí - /od 23. března/ Pořádáte společenskou, sportovní či kulturní akci? Napište nám: jablonecky@denik.cz

22.3.2016

První jarní úplněk.... působí na vás?

Jablonecko - Ve středu znovu nastane noc ze všech nejobávanější. Měsíc zahalený do slunečních paprsků se zemi ukáže v celé své kráse a na nebi spatříme první jarní úplněk.

22.3.2016

Velikonoční trhy před radnicí: Kapely, obří vejce i zelené pivo

Liberec /GALERIE, HLASOVÁNÍ/ - Z náměstí před libereckou radnicí se už ozývají hlásky nejmenších libereckých zpěváčků a line se libá vůně pečených klobásek. Nejdelší velikonoční trhy v kraji začaly.

19.3.2016

Být či nebýt... hvězdný princ se vrací na plátno Radnice

Jablonec n. N. - Benedicta Cumberbatch se v roli Hamleta představí v záznamu představení v kině Radnice již dnes

19.3.2016

REPORT: Zrní hráli i na náměstí. Vrátili se ke kořenům

Liberec, Ústí nad Labem, Kacanovy /FOTOGALERIE/ - Kapela Zrní dostali občanku. Patnácté narozeniny slavili i v Liberci. Odpoledne zahráli i půlhodinový koncert na náměstí. Večer v Lidových sadech.

18.3.2016

Pojeďte za Velikonocemi na Dlaskův statek

Jablonecko - Tentokrát necháme auta doma a za kopec vyjedeme autobusem, projdeme se hezky podél Jizery pěšky a vrátíme se vlakem.

17.3.2016

Víkend je plný kulturních akcí, stačí si vybrat

Jablonecko - /Od 18. března/ Pořádáte společenskou, sportovní či kulturní akci? Napište nám: jablonecky@denik.cz Na webu vždy vychází rozšířený přehled o další informace a další akce.

17.3.2016

Pracoval s Georgem Michaelem, Beach Boys i Pink Floyd, teď hraje v České Lípě

Česká Lípa - Rozhovor s Ianem Ritchiem, který jede turné po Česku a Slovensku. Na severu zastaví v České Lípě U Bílýho černocha. Tento hudebník hrál se světovou špičkou.

15.3.2016

Zrní slaví na severu patnáctiny třikrát

Liberec, Ústí nad Labem, Kacanovy - Nejprve zahrají v Liberci, pak v Kacanovech a nakonec v Ústí.

14.3.2016

Na kávičku do Železnice v cípu Českého ráje

Český ráj - V dnešním tipu na výlet s Jizerkovými zajedeme do sousedního regionu, přestože jde o Královéhradecký kraj, ještě se počítá do ráje…

11.3.2016

Róna: Zkáza civilizace i neexistující tvorové

Liberec - Oblastní galerie Liberec připravila velkorysou výstavu Jaroslava Róny.

AKTUALIZUJEME
11.3.2016

Víkend je plný pěkných akcí

Jablonecko - /od 11. března/ Pořádáte společenskou, sportovní či kulturní akci? Napište nám: jablonecky@denik.cz Rozšířený přehled najdete průběžně aktualizovaný právě zde.

8.3.2016

Odhalení lavičky připomene nedožité osmdesátiny Václava Havla

Liberec - Odhalením Lavičky Václava Havla v úterý připomenula liberecká Krajská vědecká knihovna nejen nedožité osmdesátiny našeho prvního porevolučního prezidenta, ale také patnáct let od svého otevření.

EXKLUZIVNĚ
7.3.2016

RECENZE: Komorní Brian May hrál Elvise i Beatles. S charitou měl ubrat

Brno, Zlín, Ostrava, Praha /VIDEO, POZNÁMKA/ - Česko má za sebou tři čtvrtiny turné Briana Maye a Kerry Ellis. Uzavře ho koncert v Praze.

7.3.2016

Následující dny jsou na kulturu opět pestré

Jablonecko - /od 8. března/ Pořádáte společenskou, sportovní či kulturní akci? Napište nám: jablonecky@denik.cz. Na konci tohoto přehledu najdete i rubriku Kam za sportem. Rozšířenou nabídku pak najdete průběžně aktualizovanou také na www.jablonecky.denik.cz

7.3.2016

Shakespearovy slavnosti a přípravy vrcholí

Železný Brod - V Železném Brodě vrcholí přípravy na Shakespearovy slavnosti. Divadelní akci u příležitosti 400. výročí úmrtí Williama Shakespeara (23. 4. 1616 - 23. 4. 2016) připravuje Studio Hamlet Železný Brod.

7.3.2016

V muzeu připravili přednášku na téma Karel IV.

Jablonec n. N. - Rok 2016 se nese ve znamení výročí 700 let od narození Karla IV. Nicméně v Jablonci nad Nisou si zároveň připomínají, že právě za jeho vlády, před 660 lety, se o Jablonci objevuje první písemná zmínka.

4.3.2016

Karel Šůcha: První koncert Laury a jejích tygrů? 16. ledna 1986 v Mostě

Severní Čechy /ROZHOVOR/ - Speciální 2CD, které vydává Supraphon v pátek 4. března, propojí debutovou albovou klasiku Laury „Žár trvá" (1988) a sadu nových písniček Laury a jejích tygrů, „Továrnu na sny".

4.3.2016

Víkend je plný zajímavých nejen kulturních akcí

Jablonecko - /od 4. března/ Pořádáte společenskou, sportovní či kulturní akci? Napište nám: jablonecky@denik.cz. Na konci tohoto přehledu najdete i rubriku Kam za sportem. Rozšířenou nabídku pak najdete průběžně aktualizovanou také na www.jablonecky.denik.cz

3.3.2016

Plesová sezóna ještě nekončí. Kde si zatančíte?

Liberecký kraj - Ani na jaře nekončí taneční veselení. Nejvíce plesových a tanečních akcí nabízí tradičně liberecký Dům kultury a jablonecké Eurocentrum.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies