VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kultura

AKTUALIZUJEME
13.6.2016

Plánujte si zábavu na týden s Jabloneckým deníkem

Jablonecko - /od 13. června/ Pořádáte kulturní, sportovní či společenskou akci? Zařadíme ji do servisního přehledu. Stačí napsat na emailovou adresu: jablonecky@denik.cz

AKTUALIZUJEME
9.6.2016

Plánujte si svou zábavu na víkend s Jabloneckým deníkem

Jablonecko - /od pátku 10. června/ Pořádáte kulturní, sportovní či společenskou akci? Zařadíme ji do servisního přehledu. Stačí napsat na emailovou adresu: jablonecky@denik.cz

AKTUALIZUJEME
6.6.2016

Plánujte si svou zábavu s Jabloneckým deníkem

Jablonecko - /od 6. června/ Pořádáte kulturní, sportovní či společenskou akci? Zařadíme ji do servisního přehledu. Stačí napsat na emailovou adresu: jablonecky@denik.cz

6.6.2016

Rybova vánoční mše rozezní letní knihovnu. Kvůli obrazu

Liberec - „Hej, mistře! Vstaň bystře, vzhlédni na jasnost, nebes na švarnost…". Tenorové sólo rozeznívá v čase Vánoc snad každý kostel v Čechách. Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby je zkrátka hudební ikonou českých Vánoc. Krajská vědecká knihovna v Liberci se ji ale rozhodla uvést i mimo obvyklý čas.

3.6.2016

Vypadá to jako hra, ale je to sportovní disciplína

Svijanský Újezd - TURNOFF FREESTYLE WEEKEND 2016. Po roční přestávce je zde opět 2. ročník závodního soutěžení ve sportovní disciplíně Dogfrisbee. 4. a 5. června proběhne ve Svijanském Újezdu vždy od 8 hodin další část mezinárodních závodů Dog shop ligy a Purina Dog Chow cupu.

AKTUALIZUJEME
2.6.2016

Plánujte si svou zábavu s Jabloneckým deníkem

Jablonecko - /od 3. června/ Pořádáte kulturní, sportovní či společenskou akci? Zařadíme ji do servisního přehledu. Stačí napsat na emailovou adresu: jablonecky@denik.cz

2.6.2016

SOUTĚŽ: Festival Mezi kopci bude na Tajvanu a láká na lepší program

Jablonec nad Nisou - /ROZHOVOR, SOUTĚŽ/ Rozhovor s Josefem Vokálem, hlavním organizátorem Festivalu Mezi kopci, který se se svým 2. ročníkem přesouvá k jablonecké přehradě.

1.6.2016

Votvírák slaví 10. narozeniny. Návštěvníci se oblečou do žluté

Milovice - Festival Votvírák, který tradičně otevírá festivalovou sezónu, oslaví 10. narozeniny. Program s časy uvnitř.

AKTUALIZOVÁNO
1.6.2016

Glam rockeři Smokie se do Česka vrací od roku 1983

Liberecký kraj/ROZHOVOR/ - Smokie letos odehrají v Česku pouze jeden koncert na Sedmihorském létě. V rozhovoru odpovídal zakládající člen, baskytarista a zpěvák Terry Uttley.

AKTUALIZUJEME
29.5.2016

Plánujte si zábavu na týden s Jabloneckým deníkem

Jablonecko - /od 30. května/ Pořádáte kulturní, sportovní či společenskou akci? Zařadíme ji do servisního přehledu. Stačí napsat na emailovou adresu: jablonecky@denik.cz

29.5.2016

Galerii pod lázněmi obsadili mechoboti

Liberec - Pod libereckými Lázněmi našli útočiště tajemní mechaničtí tvorové. Jejich autor Adolf Lachman je pojmenoval mechoboti a představil je na slavnostní vernisáži.

28.5.2016

Austrálie, New York, Jablonec a Turnov. Co je spojuje? Sklářství a výroba šperku

Turnov - Australanka Helen Britton žije už léta v Mnichově. V New Yorku nakoupila české korálky a v Turnově z nich vytvořila šperk.

28.5.2016

Oblastní galerii v Liberci obsadili mechoboti

Liberec - Pod libereckými Lázněmi našli útočiště tajemní mechaničtí tvorové. Jejich autor Adolf Lachman je pojmenoval mechoboti a představil je na včerejší slavnostní vernisáži.

AKTUALIZUJEME
27.5.2016

Plánujte si svou zábavu s Jabloneckým deníkem

Jablonecko - /od 27. května/ Pořádáte kulturní akci? Zařadíme ji do servisního přehledu. Stačí pouze napsat na redakční e-mail: jablonecky@denik.cz

27.5.2016

Chcete se setkat se členy kapely Smokie, která zahajuje festival?

Sedmihorky u Turnova - Soutěžte o osobní setkání se skupinou Smokie, která 15. června zahajuje Sedmihorské léto. Jediný šťastný výherce si bude moci užít jedinečný celoživotní zážitek.

27.5.2016

Inspirujte se na výlet, máte na vybranou z dvaceti míst v kraji

Liberecký kraj - Nedělní Den otevřeného podstávkového domu 2016 letos představí dvacet staveb. Jizerkovi si vybrali „čarodějův burk", tedy dům doktora Kittela na Krásné.

26.5.2016

Massenetova Thaïs bude vrcholem operní sezóny

Liberec /GALERIE/ - Opera Šaldova divadla chystá jako poslední premiéru mimořádnou záležitost od Julese Masseneta Thaïs. Jde o dvacáté sedmé jevištní dílo tohoto autora z celkových čtyřiceti sedmi.

25.5.2016

Axl to s AC/DC zvládl. Překvapil hlasem a zbytečně se nepředváděl

Praha - Zpěvák Guns N' Roses všechny mile překvapil. Do AC/DC se hodí a hostoval s nimi s pokorou.

AKTUALIZUJEME
23.5.2016

Plánujte si svou zábavu s Jabloneckým deníkem

Jablonecko - /od 23. května/ Pořádáte kulturní akci? Zařadíme ji do servisního přehledu. Stačí pouze napsat na redakční e-mail: jablonecky@denik.cz

19.5.2016

Letošní Sedmihorské léto odstartuje legendární skupina Smokie

Jediný koncert kapela zahraje v srdci Českého ráje, v Sedmihorkách 15. června.

19.5.2016

Muzejní noc pod Ještědem letos propojí jo-jo

Liberecký kraj - Páteční večer budou okna muzeí svítit do noci hodně dlouho. Muzejní noc ale začíná už ve čtvrtek, v Turnově a v Dolánkách na Dlaskově statku a Domě Českého ráje.

19.5.2016

Po třech letech se vrací Veletrh dětské knihy

Liberec - Po třech letech nucené přestávky se počátkem června do Liberce vrátí Veletrh dětské knihy. V menším měřítku a v jiných prostorách se bude konat tato kulturní akce už po desáté.

19.5.2016

Na dohled od Konopiště zněla folková hudba

Jablonec n. N. - O uplynulém víkendu se konalo celorepublikové finále dětské autorsko - interpretační soutěže Folkový Kvítek. Odehrávalo se v krásném areálu přírodního divadla zámku Konopiště.

19.5.2016

Odešel výtvarník, grafik a fotograf světového formátu Ladislav Postupa

Liberec - Ze soboty na neděli zemřel umělec světového formátu Ladislav Postupa, který pracoval v ateliéru kavárny Nisa 42 let.

15.5.2016

Plánujte si svou zábavu s Jabloneckým deníkem

Jablonecko - /Od pondělí 19. května/ Pořádáte kulturní akci? Zařadíme ji do servisního přehledu. Napište nám: jablonecky@denik.cz

14.5.2016

Lázeňská: Padesát hudebních vystoupení během dvou dnů

Teplice /KOMPLETNÍ PROGRAM/ - Při letošních lázeňských oslavách, které budou poslední víkend v květnu, se můžete těšit na skupinu Buty, Václava Neckáře, Support Lesbiens, Lenku Dusilovou, Sabinu Křovákovou a nebo také Dana Bártu se skupinou Alice. To je jen zlomek z programu, který pořadatelé připravili.

13.5.2016

A New Chapter, Toxic People a Deflect zahrají v sobotu společně Bedna klubu

Liberec - Sobotní večírek v libereckém Bedna klubu bude patřit třem kapelám. Zahrají tu děčínští A New Chapter, nespoutaní Toxic People a jablonečtí Deflect. Minifestival začne v 20 hodin.

12.5.2016

Bedřich Smetana dnes večer v kině, vstupné je dobrovolné

Jablonec n. N. - Přenos zahajovacího koncertu Pražského jara ze Smetanovy síně v Obecním domě. Vstupenky k dispozici do naplnění kapacity na pokladnách kin a Eurocentra Jablonec.

12.5.2016

Mig 21 bude ve Vroutku lákat na festival Rock For Churchill

Vroutek u Podbořan /ROZHOVOR/ - Vroutecký dům kultury láká v pátek 13. května na Mig 21, show „chlapecké taneční pěvecké a striptérské skupiny z Prahy 5 Smíchova".

11.5.2016

Trojice modrých sester zazpívá večer blues

Jablonec n. N. - Blues Caravan, tradiční putovní přehlídka mladých bluesově orientovaných umělců, kterou pořádá již 12. rokem hudební vydavatelství Ruf Records, zavítá ve středu 11. května do jabloneckého Klubu Na Rampě.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies