VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam až může zajít láska chirurga

Železný Brod - Sobota 22. října: Městské divadlo Železný Brod: 19.00 Uděláte mě to znova?

21.10.2011
SDÍLEJ:

Městské divadlo Železný Brod.Foto: DENÍK/ Lenka Střihavková

Děj divadelní konverzační komedie autora Laurenta Ruquitera se odehrává ve Francii v prostředí soukromé kliniky plastického chirurga Jouvance. Ženský svět plný nejrůznějších intrik, kterému čelí hlavní hrdina, okouzlí téměř každého. Humor doktora Jouvence je hlavním heslem jeho kliniky. Přijďte se podívat, jak daleko může zajít láska plastického chirurga k mladé novinářce. Vstupné dobrovolné.

Divadelní soubor Tyl Železný Brod, o.s. se vydal na podzimní turné s divadelní hrou „Kočičí hra“. S tuto hrou soubor v loňském roce vyhrál na Lomnické divadelní přehlídce. Při svém turné zahraje pro diváky ve městech Jilemnice, Libice nad Cidlinou, Hrádek nad Nisou a Turnov. Jelikož i v těchto městech mají dobré divadelní soubory nabídli jsme jim možnost tzv.: „recipročního představení“ pro naše diváky – tedy pro Vás všechny. Pokud máte zájem a chcete podpořit činnost divadelních ochotníků, kteří hrají pro radost ve svém volném čase přijďte v sobotu 22. října od 19:00 hodin do divadla v Železném Brodě. Doktor Jouvence, zde bude plasticky přetvářet své pacienty a vy se u toho budete náramně bavit. Takže nezapomeňte komedie „Uděláte mně to znova?“ v podání divadelního souboru Vojan z Hrádku nad Nisou se uskuteční již o tomto víkendu. Kdyby Vám však termín nevyhovoval zveme Vás i na další představení. V úterý 8. listopadu zahrají ochotníci z DS Divadlo V Roztocké Jilemnice, o.s hru E.E.Schmitta s názvem „Hotel mezi dvěma světy“. Poetická „snová“ hra o věčném údělu člověka na zemi se odehrává v tajemném hotelu, který leží mezi světem živých a světem mrtvých. Autor tuto hru napsal tak umně a proložil ji nejednou humornou a odlehčující scénou, že sami diváci po skončení zjistí, že viděli skvělou vtipnou divadelní hru. V neposlední řadě Vás také pozveme na představení Turnovské bohémy, která k nám ve čtvrtek 24. listopadu přiveze drama S. Sheparda s názvem „Láskou Posedlí“ v hlavní roli s Miloslavem Holesem. Závěrem lze pouze dodat, že všechna představení jsou pouze za dobrovolné vstupné ……. Zlom vaz!

Za kulturní oddělení v Železném Brodě p. Matějková
21.10.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

ČARODĚJNICE V MÍRNÉM PŘEDSTIHU dorazily už ve čtvrtek do lučanského útulku Dášenka. Jedna z nich, Martina Hanušová, se řádně rozhlíží, kam poletí. A její sestra Dagmar Kubištová se tomu směje. Obě si vyzloušely i levitaci.
AKTUALIZOVÁNO
8

Čarodějnice již dorazily do lučanského útulku a další tipy, kam na "čarodky"

Pořadatelé doufají, že rekonstrukce bitvy na Valdštejnských slavnostech neztratí nic ze svého kouzla.

Nařízení EU komplikuje historické bitvy

Silnice kolem Souše je znovu průjezdná

Desná v Jizerských horách - Smědava Silnice II/290, vedoucí z Hejnic do Desné kolem vodní nádrže Souš, bude po zimní přestávce znovu průjezdná. Tento úsek je otevřený od dnešního rána.

Usměvavé stařenky se rozzářily i v maskách... v nemocnici slavili čarodějnice

Turnov - Jestliže retro MDŽ na Oddělení následné péče v turnovské nemocnici, která patří pro Krajskou nemocnici Liberec, vzbudilo ohlas, pak z oslavy čarodějnic byli všichni klienti přímo nadšení.

Kam za fotbalem v Libereckém kraji

Liberecký kraj - Podpořte své favority. Nabízíme přehled fotbalových utkání.

Neschopnost ministrů dopravy zbrzdila výstavbu silnic v kraji o roky

Liberecký kraj - /HLASUJTE/ Stavba silnic v kraji vázne. Nejvíce je to znát na Českolipsku, které čeká na obchvat, a také u spojení mezi Libercem a Hradcem Králové, které se vleče už celé roky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies