VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Není tisková zpráva jako tisková zpráva

Jablonecko - Poznámka Jana Sedláka.

5.5.2011
SDÍLEJ:

Redaktor Jabloneckého deníku Jan Sedlák Foto: DENÍK/ Ota Bartovský

„Když prší, nebo když praží prudké sluníčko, je ve venkovních restauračních zahrádkách velmi příjemným společníkem velký deštník. Restaurace na Žižkově Vrchu, v ulici Na Kopci měla hned dva. Byly červené barvy a nesly reklamní nápis…“ a tady skončeme. Že je vám to nějaké povědomé? Ale jo, jedná se o začátek tiskové zprávy jablonecké policie. Tisková mluvčí paní Knopová to s námi válí už nějaký ten pátek. Sem tam policistům pomůžeme, sem tam je rozlobíme. Ale paní Knopová, to je naše oblíbenkyně. Neznám snad jediného tiskového mluvčího, který by psal tak květnatě, přitom tak srozumitelně. A teď z jiného soudku, tedy od jiné mluvčí, tady nebudu jmenovat: „V rámci 14. kola výzvy Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod (prioritní osy 3 Cestovní ruch, oblasti podpory 3.2. Marketingové a koordinační aktivity v oblasti cestovního ruchu) získalo Sdružení BlaBla v oblasti cestovního ruchu finanční podporu na realizaci projektu …“ Tak to je jiný mazec, i když chápu, že ten jmenovaný program na tohle znění asi tlačí…

Autor: Jan Sedlák

5.5.2011
SDÍLEJ:
Největší část zabere parkovací dům s kapacitou až 478 míst. V odbavovací hale bude čekárna, pokladny, úschovna zavazadel, toalety a rychlé občerstvení. Z pasáže ze Žitavské ulice budou přístupné komerční prostory jako kavárna či pekařství, zatímco v patře
3

Už za dva roky by mělo autobusové nádraží dostat novou podobu

Letní louka u jabloneckého bazénu

Bazén dostane novou střechu

Holky se rvaly, až vlasy lítaly. Padaly i facky a další krátké krimi zprávy

Jablonec n. N. – V Jablonci je rušno. Mladá žena chtěla spáchat sebevraždu, muže bili a kopali do hlavy, hoky se zase nepohodly a tahaly se za vlasy.

Pravidla pálení nejen čarodějnic

Liberecký kraj - Jaro patří k obdobím, kdy lidé pracují na svých zahradách a zahrádkách. Proto jsou jarní měsíce každoročně spjaty s pálením biologického odpadu - listí, větví, rostlinného odpadu apod. Z hlediska pohledu požární ochrany je tato činnost spojena se zvýšeným rizikem vzniku požáru.

Voda z vlastní studny - na kolik přijde

Pokud máme příhodné podmínky na zahradě nebo jiném pozemku pro vybudování studny (o potřebných podmínkách pro stavbu studny jsme psali zde) a jsme rozhodnuti studnu zřídit, udělejme si nejprve velmi přibližnou kalkulaci, na kolik to všechno přijde.

Poradny pro závislé řeší krize hlavně u patologických hráčů

Liberecký kraj - Již dvacet let zdarma pomáhají druhým se závislostmi. Mezi jejich klienty v devíti poradnách po Libereckém kraji převažují gambleři. V České Lípě nyní došlo k přestěhování poradny.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies