Ostatní sporty

včera 11:05

Nejlepší trampolinisté z celého světa se sjeli do jablonecké haly

Jablonec n. Nisou – Ochozy zaplněné diváky, jednotlivci i synchronizované dvojice a skupiny soupeřily v městské hale ve skocích na trampolínách.

11.10.2017

Mezi úspěšnými hokejistkami ve Finsku je také jablonecká Karolína Hornická

„Po několika letech se náš klub opět dočkal ocenění trenérské práce, kterým je nominace hráčky z jabloneckého klubu HC Vlci do reprezentace žen do 18let. Svým cílevědomým přístupem k tréninkům a utkáním v kategorii starší dorost si nominaci na prestižní turnaj ve finském Kuortane vysloužila Karolína Hornická, která byla členkou vítězného týmu turnaje – ČR hráček do 18 let,“ informoval trenér jabloneckých dorostenců Jindřich Zeman o výborné Karolíně Hornické.

11.10.2017

Tanvaldští stolní tenisté jednoznačně zvítězili. Teď na ně čeká Sokol Mukařov

Tanvald - V okresním přeboru 1. třídy stolních tenistů na sebe v dalším zápase narazily ve 2. kole týmy Tanvaldu a Smržovky.

11.10.2017

Žákyně LIAZU jsou zlaté mistryně ČR

Jablonec nad Nisou – Adéla Novotná byla první ve třech disciplínách

11.10.2017

Pod moravskými koši jablonecké basketbalistky vyhrály

Rozehrály se basketbalové soutěže letošního ročníku a tradičně v nich bojuje i pět ženských družstev jablonecké Bižuterie. Děvčata,i když trénují na neregulérních hřištích, bojují statečně a nováček I.ligy žen dokonce veze dvě výhry ze severu Moravy a je ve špičce soutěže.

10.10.2017

Drama se táhlo až do konce

Stolní tenisté odstartovali svoji okresní soutěž. V okresním přeboru 1. třídy se utkaly rezervní týmy Bratříkova a Tanvaldu.

10.10.2017

Házenkáři v Úvalech vyhráli

Házenkáři zvítězili po dobrém výkonu na hřišti soupeře zaslouženě o 13 branek. Hvězdou jabloneckých byla pravá spojka Tomáš Hána, který sám vstřelil 12 branek.

10.10.2017

Petr Knop se stal vítězem Mšenského přespoláku. A chystá se na olympiádu

Jablonec nad Nisou – Vítězem Mšenského přespoláku v kategorii mužů se stal jablonecký Petr Knop, odchovanec pořadalského Ski klubu Jablonec. Teď už je členem reprezentačního týmu běžců na lyžích a má před sebou velké plány, včetně účasti na zimní olympiádě. Závodí za Duklu Liberec.

10.10.2017

Úspěch jabloneckých capoeiristů pokračuje

Již 5. ročníku Liberec open se zúčastnili také jablonečtí capoeiristé, společně s ostatními z celé republiky, ale i z jiných evropských zemí. Jablonečtí si na své konto připsali v kategorii pokročilých stříbrnou medaili.

10.10.2017

Jablonecké volejbalistky jedou na plné obrátky

Jablonec n. N. - „Pro poslední zápasy 1. volejbalové ligy juniorek jsme zvolili možnost využít 2 týmy. V prvním utkání juniorský tým na nahrávce s Terkou Majorovou a hráčkami hrajícími také v extralize juniorek, což je například Zajíčková nebo Karolína Bartošová,“ uvedl k víkendovým duelům trenér Luboš Bednář.

6.10.2017

Kam vyrazit na Jablonecku za sportem o víkendu 7.10. – 8.10.2017

Jablonecko – Přinášíme přehled sportovních událostí na Jablonecku, od atletiky přes fotbal a hokej až po florbal.

6.10.2017

Družstvo dorostenek TJ LIAZ je šesté v republice

Praha/Jablonec n. Nisou – V Praze, na stadionu Slavie, se konalo Mistrovství České republiky atletických družstev dorostenců a dorostenek , na které si vybojovalo účast družstvo dorostenek LIAZU Jablonec svým třetím místem na mistrovství Čech.

6.10.2017

Reprezentační start se Adéle Novotné vydařil

Družstvo České republiky žáků a žákyň odjelo do Varaždinu, kde se konalo mezistátní pětiutkání atletů Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko- Česká republika.

6.10.2017

Koukalová trpí. Dlouhodobé zranění nahlodává psychiku

Jablonec n. N. - Olympijská sezona se blíží a jablonecká bitatlonistka Gabriela Koukalová stále netrénuje naplno.

6.10.2017

Na kolečku očekávají pět set běžců

Již 53. ročník Mšenského přespolního běhu připravili pořadatelé ze Ski klubu Jablonec na sobotu 7. října.

5.10.2017

OBRAZEM: První den mistrovství ovládli Češi

Liberecký kraj - Od dnešního dne probíhá v liberecké Home Credit Areně Mistrovství světa v agility. První den přinesl Čechům zlato.

3.10.2017

Futsalisté GMM začali soutěž výborně

Jablonec n. N. – V prvním kole II. ligy zápas přijel do jablonecké sportovní haly chomutovský Baník. Ten v loňské sezóně trápil celky napříč celou ligou, jenže tentokrát jakoby byl na hřišti úplně jiný tým.

30.9.2017

Postavili se kopci i nemoci

Jablonec nad Nisou - Nadupaní sportovci i hobby běžci se sešli v areálu na Dobré vodě. Zde svým během do kopce v rámci závodu Up Hill Run podpořili dvouletého Matěje Schernsteina, který se narodil s cystickou fibrozou.

29.9.2017

Jablonecké basketbalistky nemají v I. lize doma kde hrát

Jablonec nad Nisou – I bez domácího prostředí vyhrály prvoligové jablonecké ženy TJ Bižuterie v úvodním dvojkole druhé nejvyšší soutěže v basketbalu.

29.9.2017

V poháru házenkáři porazili Liberec

Jablonečtí házenkáři uspěli i ve druhém kole Českého poháru, když v derby porazili Liberec 28:22, a to po zlepšeném výkonu ve druhém poločase.

28.9.2017

Jablonecká Zuzana Vávrová vybojovala bronz na otevřeném mistrovství světa

Šestičlenná výprava asociace Vem Camará capoeira z Česka a Slovenska získala tři medaile na otevřeném Mistrovství světa Gingado Capoeira v samotné kolébce capoeiry, v Brazílii.

26.9.2017

Vrchol orienťácké sezóny se odehrál na Frýdlantsku

Jičín - Za pořadatelství oddílu OK Chrastava se na Frýdlantsku konalo mistrovství České republiky na klasické trati.

26.9.2017

Brankář šel ven po čtyřech minutách

Házenkáři prohráli ve velmi oslabené sestavě na palubovce soupeře, když domácí tým byl jasně lepší, tentokrát ve všech činnostech.

22.9.2017

Břeclav hostí žákovské naděje atletiky

Početná výprava atletů TJ LIAZ odjela na Mistrovství České republiky žáků a žákyň, které se uskuteční o víkendu.

22.9.2017

Adéla vyrovnala český rekord

Brno/Jablonec n. Nisou – V Brně se konal největší mezinárodní mítink mládeže do 15 let, kterého se pravidelně zúčastňuje přes tisíc účastníků z celé Evropy. Pořadatelé předvedli vynikající práci, zvládli i čtyři kvalifikace v dálce a také 18 rozběhů na 60m.

22.9.2017

Juniorky LIAZU přivezly sedmé místo

Pardubice – Třetímu mládežnickému družstvu LIAZU se nepodařilo umístit do pátého místa na mistrovství Čech v Pardubicích a tím se nezúčastní bojů o MČR.

22.9.2017

Družstvo žákyň LIAZU vybojovalo postup

Jablonec nad Nisou – Na třech frontách bojovala mládežnická družstva na Mistrovství Čech o postup do finále Mistrovství České republiky.

22.9.2017

V prvním zápase házenkáři doma vyhráli

Jablonečtí házenkáři zvítězili v prvním podzimním utkání nad rezervou Náchoda 33:28 (17:14).

20.9.2017

Králem střelců je letos liberecký Karel Krátký

Jenišovice - Skutečným pistolovým králem střelců se stal v sobotu Karel Krátký z Liberce.

19.9.2017

Aerobik opět zaplnil železnobrodskou halu

Železný Brod – „Ano, jsem spokojená. Soutěžní Aerobic Master Class pro jednotlivce jsem pořádala letos po několikaleté přestávce. A jsem ráda, že se vydařil a účast byla velká,“ řekla k zajímavé sportovní akci pořadatelka Jana Boučková.