Skvělého úspěchu dosáhly basketbalistky Bižuterie v městě perníku v Pardubicích, na kterém si po výhrách nad tamějšími celky řádně pochutnaly.

Jeka Pardubičky – Bižuterie 47:95 (27:40)
Tým ze spodní části tabulky bývá pro favorita někdy problémem, což se potvrdilo i v tomto zápase. Ošidnost takovýchto duelů se potvrdila hned v úvodu. Než se hráčky Bižuterie rozkoukaly, prohrávaly 10:0. Do konce první čtvrtiny se hostům podařilo vyrovnat a následně vytvořit desetibodový náskok, který se průměrně pohyboval do tří čtvrtin předepsaného času. Do poslední desetiminutovky jablonecké basketbalistky vysunuly obranu, soupeř začal pod tlakem kupit chyby a tak za pět minut narostl bodový stav o pětadvacet bodů bez vstřelení úspěchu domácích. Závěr již v poklidu hostující hráčky kontrolovaly a zajistily si zasloužené vítězství.
Body: Kalinová 19, Císařová 18, Kultová 16, Prchalová a Rejnartová 14, Nedvídková 8, Kosová 4, Hozdová 2.

SŠB Pardubice – Bižuterie 40:103 (11:44)
Narozdíl od sobotního utkání se hostujícím hráčkách vydařil vstup do souboje, když začaly presingem hned od počátku a rychlou hrou si již v první čtvrtině zajistily vedení 19:2. V dalším průběhu zápasu již v poklidu, dobrou obranou a přesnou střelbou náskok navyšovaly. Nakonec se mač změnil v řadu exhibičních akcí a z rukou dirigentky Martiny Císařové pečetily i tolik žádanou stovku.
Na dobré hře basketbalistek Bižuterie bylo v obou zápasech vidět, že zapomněly na zbytečnou domácí prohru s Přeloučí a zajistily si tak pozici lídra Východočeské ligy po první polovině soutěže.
Body: Císařová 19, Kalinová a Rejnartová 17, Prchalová 15, Jaceňková 10, Nedvídková 9, Hozdová a Kultová 8.