Druzí skončili jablonečtí házenkáři - mladší žáci na turnaji v Lovosicích, kde místní klub pořádal Vánoční turnaj. Tahákem celého klání byl tým Talentu Plzeň, který patří v Čechách mezi nejlepší a zároveň ho trénuje několikanásobný házenkář roku v ČR a v této době znovu povolaný reprezentant osmatřicetiletý Martin Šetlík.

Výsledky Jablonce:

Loko Louny 15:13 (7:7). V prvním zápase celého turnaje měl jablonecký tým možnost poznat blíže hru svého soupeře pro jarní finále severočeské ligy. Nástup do utkání měl Jablonec vlažný, prohrával už o 3 góly. Během poločasu se ovšem tým rozehrál do správné provozní teploty a do poločasu utkání ELP srovnalo na 7:7. Ve druhém poločasu začal tým Loun s jinou taktikou. Soupeř začal bránit jabloneckého Hrubeše osobně. Rozehrávku převzal Dědeček, později Smrček. „Zlepšeným výkonem ke konci zápasu jsme vyhráli velmi vyrovnané střetnutí. Střelecky se dařilo Dědečkovi, který dal v utkání 7 branek,“ řekl po utkání trenér Dědeček ml.

Talent Plzeň 10:9 (6:5). I druhé utkání bylo velmi kvalitní a vyrovnané. Tým Jablonce v něm narazil na favorita turnaje. Talent Plzeň. Na vítězství týmu se podílela hlavně výborná obrana společně s na hrotu hrajícím Bernardym, famózním Chaloupkou v brance a střelecky disponovaným Patočkou. Ten se postaral o 5 přesných zásahů. Po tomto utkání byla obě družstva po právu odměněna potleskem diváků v lovosické hale. „Velkou pochvalu zaslouží brankář Jirka Chaloupka, který ve druhém poločase úplně vymazal plzeňské střelce, ze 12 střel jich 8 chytil, z toho 2 zákroky si nechal nakonec zápasu, kdy 30 vteřin před koncem zlikvidoval za stavu 10:9 dva náskoky za sebou ze šestky,“ pěl chválu na svého gólmana trenér jabloneckého celku František Dědeček ml.

HKM Lovosice A 5:15 (4:9). Po dvou vítězstvích přišlo menší zaváhání, kdy jablonečtí hráči prohráli utkání s Lovosicemi A. „Jak se stalo tradicí, po výborném výkonu přijde útlum. S domácími Lovosicemi jsme vydrželi hrát rovnocenně jen do 8. minuty, kdy byl stav 4:4. Bohužel, o všechny branky se postaral Hrubeš a ostatní hráči mu moc nepomohli a po zbytek utkání jsme již nebyli schopni lovosickým konkurovat.“ komentoval utkání trenér.

HKM Lovosice B 17:9 (9:6). Proti rezervě Lovosic se od začátku změnila sestava. V pivotu nastoupil Preisler, na levém křídle začal Bernardy, levou spojku odehrál Smrček a ve druhém poločase se do branky dostal i Frýda. Střelecky se především dařilo Hrubešovi, který dal v utkání 6 branek.

Sestava a branky: Chaloupka, Frýda – Hrubeš 15, Patočka 12, Dědeček 9, Bernardy 5, Smrček 3, Radosta 1, Preisler 1, Hozman.

Pořadí turnaje: 1. Lovosice A, 2. Jablonec, 3. Plzeň, 4. Louny, 5. Lovosice B.