Bižuterie Jablonec – Jeka Pardubičky 81:35 (42:22).
V utkání s týmem z dolní části tabulky Východočeské ligy žen si domácí hráčky hladce poradily. Děvčata přistoupila k utkání zodpovědně již od prvního hvizdu. Aktivní obranou rozhodla o osudu duelu již v první čtvrtině, kterou vyhrála suverénně 23:7. Dvacetibodový rozdíl byl na ukazateli až do poslední čtvrtiny, kdy nasadil domácí kolektiv presink po celém hřišti a donutil soupeřky k chybám. Závěrečný finiš tak přinesl výrazný nárůst rozdílu ve skóre, které v závěru činilo šestačtyřicet bodů. Body: Císařová 25, Wirsigová 12, Jaceňková 11, Kalinová 9, Koubová 8, Hozdová 6, Kosová 4, Kultová a Nedvídková 3.

Bižuterie Jablonec – Jiskra Havlíčkův Brod 83:59 (41:31).
Utkání přineslo vyrovnanější průběh se zkušeným celkem, který měl i viditelně výškovou převahu. Důležitým faktorem byl vytvořený náskok v prvním poločase, který Jablonečanky sice navyšovaly, ale v závěru soupeřky nebezpečně snižovaly. Domácí tým však měl ve svém středu dirigentku Císařovou, nejlepší střelkyni obou zápasů, která spoluhráčky strhla k aktivní hře v koncovce, což zajistilo jisté vítězství druhého celku tabulky. Body: Císařová 26, Nedvídková 12, Jaceňková a Koubová po 10, Kalinová 6, Hozdová a Wirsigová 4, Kosová 2.