VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Iveta Fořtová a Luboš Gaisl první v Huti

HUŤ - Pětatřicátého ročníku přespolního běhu Huť – Bratříkov – Huť se zúčastnilo devětadevadesát závodníků. Luboš Gaisl z AC Syner Turnov a Iveta Fořtová ze Sokol Kolína se stali vítězi 35. ročníku přepsolního běhu Huť – Bratříkov– Huť. Závodu se zúčastnilo devětadevadesát závodníků v několika věkových kategoriích.

9.10.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Luboš Gaisl z AC Syner Turnov a Iveta Fořtová ze Sokola Kolín se stali vítězi 35. ročníku přespolního běhu Huť – Bratříkov – Huť. Závodu se zúčastnilo devětadevadesát závodníků v několika věkových kategoriích.

Výsledky:

Hlavní závod mužů o Putovní pohár Skleněné bižuterie a.s. Alšovice v běhu na 10 000 m: Kategorie 20-39 let: 1. Luboš Gaisl (Turnov) 36:58,0 min., 2. Zbyněk Hanyš (Frýdštejn) 37:34,99, 3. Martin Rexa (Zlín) 38:27,22, 6. Marek Hofman (Huť) 48:21,19, Kategorie 40-49 let: 1. Jan Martínek (Praha) 40:17,31 min., 2. Rostislav Jahoda (Jablonec) 42:04,40, 3. Josef Jedlička (Jablonec) 42:18,56, 5. Jiří Zoubek SCWS Lučany) 44:57,42, 7. Milan Vrabec (Huť) 53:06,54, Kategorie 50-59 let: 1. Zdeněk Bufka (Česká Lípa) 41:28,03 min., 2. Oldřich Čepelka (Liberec) 1:05:06,97, Kategorie 60-69 let: 1. Ludvík Šteinc (Vrchlabí) 49:24,76 min., 2. Josef Hlušička (Praha) 50:49,78, 3. Jarka Nypl (Stará Paka) 57:32,63. Kategorie 70 let a starší: 1. Vítězslav Jantsch (Liaz) 51:26,45 min., 2. Jan Buchar (Vrchlabí) 52:24,49, Kategorie žen – 5000 m o putovní pohár JHP Duňka Alšovice: 1. Iveta Fořtová (Kolín) 21:39,0 min.: 2. Hana Hatková (Brázdim) 29:35,5, 3. Irena Procházková (Háje) 30:36,5. Kategorie muži neregistrovaní – 3300 m: 1. Aleš Strnad (Liberec) 12:49,55 min., 2. Jakub Havlíček (Zásada) 14:00,42, 3. Marek Dvorský (Vratislavice) 14:06,29, 4. Zdeněk Bouda (Huť) 14:10,36, 5. Pavel Vrbata (Huť) 14:15,79. Kategorie ženy neregistrované – 3300 m: 1. Jana Dvorská (Vratislavice) 21:04,92 min, 2. Radka Mikešová (Liberec) 21:17,74. Dívky předškolní – 100 m: 1. Martina Fořtová (Liaz) 14,29 min., 2. Adéla Bernatová (Huť) 16,61, 3. Denisa Nikodýmová (Huť) 16,95, 4. Denisa Jégrová (Liaz) 17,59, 5. Barbora Dubská (Alšovice) 18.47, 6. Nikola Nikodýmová (Huť) 21,23. Chlapci předškolní – 100 m: 1. Kevin Rádl (Pěnčín) 14,4 min., 2. Štěpán Strnad (Alšovice) 19,0, 3. Luboš Procházka (Kokonín) 24,9, 4. Ota Dvorský (Vratislavice) 33,5, 5. Radek Kopal (Jablonec) 41,2, 6. Vojtěch Meisner (Pěnčín) 1.07,3. Nejmladší žákyně 2001-2000, 400 m: 1. Veronika Jégrová (Liaz) 1:45,34 min., 2. Kateřina Šťastná (Jistebsko) 1:51,96, 3. Karolína Dusilová (Skuhrov) 1:52,92 4. Sabina Černíková (Huť) 1:54,26, 5. Veronika Hujerová (Skuhrov) 1:54,28, 6. Kristýna Dubská (Huť) 2:06,49. Nejmladší žáci 2001-2000, 400 m: 1. Jan Dubský (Skuhrov) 1:50,2 min., 2. Filip Tasovský (Liberec) 1:57,8, 3. Jan Kosejk (Huť) 2:31,2, Nejmladší žákyně 1999-1998, 800 m: 1. Veronika Zikmundová (Liaz) 1:33,55 min., 2. Denisa Fořtová (Liaz) 1:34,32, 3. Petra Šafaříková (Liaz) 1:36,13, 4. Gabriela Šimčíková (Huť) 1:44,50, 5. Sára Kordíková (Loužnice) 1:47,66, 6. Kateřina Hujerová (Skuhrov) 1:49,96. Nejmladší žáci 1999-1998, 400 m: 1. Martin Bušek (Frýdštejn) 1:33:3 min., 2. Denis Klust (Liaz) 1:36,0, 3. Tomáš Umlauf (Liaz) 1:43,3, 4. Václav Matura (Frýdštejn) 1:54,0, 5. Tomáš Votoček (Huť) 2:00,3, 6. Václav Vondra (Skuhrov) 2:03,0. Nejmladší žákyně 1997-1996, 400 m: 1. Petra Hillebrandová (Černá Studnice) 1:27,70 min., 2. Klára Kopalová (Jablonec) 1:29,60, 3. Martina Krupková (Huť) 1:34,34, 4. Kateřina Novotná (Liaz) 1:42 ,85, 5. Michaela Hübelová (Huť) 1:43,74, Nejmladší žáci 1997-1996, 400 m: 1. Tomáš Pulíček (Liaz) 1:11,6 min., 2. Jan Mitušina (Liberec) 1:23,3, 3. Ondřej Hujer (Velké Hamry) 1:26,0, Mladší žákyně 1995-1994, 800 m: 1. Michaela Votočková (Liaz) 2:59,71 min., 2. Iveta Hasenkopfová (Skuhrov) 3:51,41, 3. Šárka Hasenkopfová (Skuhrov) 4:15,40, Mladší žáci 1995-1994, 1200 m: 1. Filip Horáček (Liberec) 4:49,7 min., 2. Dominik Ticháček (V. Hamry) 5:07,2, 3. Jan Fabián (Huť) 5:54,6, Starší žáci, 2100 m: 1. František Medek (Držkov) 9:23,5 min, 2. Aleš Halama (Skuhrov) 9:26,0, 3. Lukáš Hujer (Velké Hamry) 9:26,8, Starší žákyně, 2100 m: 1. Jana Lenčová (Turnov) 9:12,19 min, 2. Iveta Medková (Držkov) 12:24,91,

9.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

ROZHODNUTO! Jablonečtí fotbalisté se radují v 56. minutě z gólu Doležala, na Bohemians v 8. kole HET ligy vyhráli 1:0:

Jablonec uspěl venku! "Na Bohemians se jen tak nevyhrává," těší Kluckého

Uzavírka. Ilustrační snímek.

Budou uzavírat silnici z Tanvaldu na Jiřetín a Albrechtice

Bramborové ukončení sezóny na Zubačce

Kořenov - Železniční společnost Tanvald v sobotu oficiálně ukončila sezónu na Zubačce. 

V neděli zaplaví běžecký stadion v Bedřichově děti a horská kola

Bedřichov – V neděli 24. září se v areálu lyžařského běžeckého stadionu v Bedřichově jede třetí ze čtyř závodů seriálu Decathlon Cup.

Značka smrže provede místní i turisty po i kolem Smržovky

Smržovka – Nové vyhlídkové okruhy tvoří téměř 31 km značených tras ve Smržovce a jejím blízkém okolí.

Tatrhy jsou vlastně společenská záležitost, říká jejich zakladatelka V. Iblová

Liberec – Už podruhé se v Liberci uskuteční Tatrhy. Svátek nejen pro milovníky blešáků.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení