VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Podnikání

19.5.2014

Zlepšete si exteriér domu nebo zahradu. Inspirujte se

Liberec - Prodejní a kontraktační výstava Dům a zahrada, která se podesáté uskuteční na libereckém výstavišti, nabídne letos návštěvníkům i poradenství v oblasti úspor energií a čerpání dotací z programu Nová zelená úsporám. Výstava se koná od 22. do 25. května.

16.5.2014

Kilo zlata s Karlem Gottem putuje do dražby

Jablonec n. N, Praha – Několikanásobný zlatý slavík spolu s Českou mincovnou podpoří handicapované děti.

15.5.2014

Liberecký kraj skončil v plusu

Liberecký kraj - Loňské hospodaření ekonomického náměstka Pietera přineslo přebytek 293 milionů korun.

14.5.2014

Crystalex rozjel letní kampaň. Propaguje koktejlové sklenky

Nový Bor - Na horké léto jsou nejlepší chladivé koktejly. Tak by možná mohla znít hlavní myšlenka vtipné kampaně, kterou v těchto dnech rozjel novoborský sklářský obr Crystalex CZ.

14.5.2014

Speciální skleněný trojúhelník pro toto žihadlo vyrobili v Chudeřicích

Teplice/Chudeřice  - Auto budoucnosti, jak se někdy říká prvnímu hybridnímu modelu Porsche 918 Spyder, se chlubí mnoha technickými vymoženostmi a novinkami. Svou stopu ve voze, jehož se vyrobí pouze 918 kusů, zanechává také firma AGC Automotive z Chudeřic, která je součástí skupiny AGC. Do super rychlého a výkonného sporťáku dodává extrémně lehké speciální zadní sklo ve tvaru trojúhelníku.

12.5.2014

Nezaměstnanost v Libereckém kraji v dubnu klesla

Liberecký kraj - Podíl nezaměstnaných v Libereckém kraji klesl v dubnu o 0,4 procentního bodu na 8,4 procenta. V evidenci úřadů práce v kraji bylo na konci měsíce 25.603 uchazečů, v březnu jich evidovaly o 1089 víc.

5.5.2014

Výrobce potravinářských střívek Devro utržil loni 3 miliardy korun

Jilemnice - Rekordních výnosů 3,112 miliardy korun dosáhla v loňském roce společnost Devro (dříve Cutisin) v Jilemnici na Semilsku. Výrobce střívek pro potravinářský průmysl zvýšil meziročně výnosy zhruba o šest procent.

24.4.2014

Plyn v Libereckém kraji patří mezi nejdražší! Jak ušetřit?

Jablonec nad Nisou - Ceny zemního plynu se značně liší napříč celou republikou. Bohužel Liberecký kraj patří mezi ty nejdražší oblasti.

23.4.2014

O koncesi na alkohol žádá 
v kraji na 4000 firem

Liberecký kraj – O koncesi na výrobu a prodej alkoholu požádalo 40 procent z celkového počtu živnostníků.

21.4.2014

Výprosa není koleda ani pomlázka

Jablonecko - Odborník pro Deník: Vladimír Opatrný, jablonecký daňový poradce a předseda Krajské hospodářské komory Libereckého kraj

9.4.2014

Kuchaři z regionu se učili péct luxusní dezerty

Liberecký kraj - Na Hotelové škole v Turnově proběhl kulinářský kurz pro kuchaře, kteří se učili trpělivosti a preciznosti, dvou vlastností dobrého cukráře.

7.4.2014

Zadlužení Libereckého kraje přesáhlo miliardu

Liberecký kraj - Zadlužení Libereckého kraje vzrostlo loni o dalších 15 procent a překročilo 1,152 miliardy korun. Je to nejvyšší dluh v historii kraje. Na každého svého obyvatele dlužil kraj na konci loňského roku 2627 korun.

3.4.2014

Liberecký kraj chce bojovat s vysokou nezaměstnaností

Liberecký kraj - V boji s vysokou nezaměstnaností v kraji by měl pomoci pakt zaměstnanosti.

1.4.2014

Práci na medaili za otce dokončila dcera

Jablonec n. N. - Další z kilových medailí představujících naše bankovky je na světě. Razí je jablonecká Česká mincovna. Podařilo se projekt dokončit i přesto, že jeden z autorů této série, Oldřich Kulhánek, loni v lednu zemřel.

31.3.2014

Při podnikání můžeme také myslet na spolupracující osoby

Severní Čechy - Odborník pro Deník: Vladimír Opatrný, jablonecký daňový poradce a předseda Krajské hospodářské komory Libereckého kraje.

26.3.2014

Korunka pro Českou Miss dorazila z Jablonce

Liberecký kraj, Praha - Olga Kopalová v úterý v Praze představila nové korunky pro letošní vítězky soutěže miss, které vyrábí její rodinná firma Šenýr Bijoux.

17.3.2014

Částicová kamera MX-10 z Jablotronu uspěla v Dubaji

Jablonec n. N. - Český výrobce alarmů, jablonecký Jablotron, úspěšně rozvíjí projekt unikátní vzdělávací pomůcky. S částicovou kamerou MX-10 soutěžil na veletrhu GESS (Gulf Educational Supplies and Solutions) v Dubaji v ostré konkurenci v kategorii věnované inovativním vzdělávacím řešením.

6.3.2014

Kluci z Alšovic našli díru na trhu e-aukce

Alšovice, Praha - Jen si zadáte, co sháníte. Firmy i lidé se pak o vás poperou.

4.3.2014

„Sklo? Obor s perspektivou“

Desná, Železný Brod - Společnost Preciosa a škola chtějí spolupracovat ve vzdělávání. Studentů i již zaměstnanců.

28.2.2014

V pojišťovně letos rozdávají na příspěvcích pětistovky

Severní Čechy - Nový systém výhod a finančních příspěvků, který VZP spustila od začátku února, využilo za prvních 5 dní již 2 519 jejích klientů, získali celkem 864 311 korun.

28.2.2014

Dani z příjmů fyzických osob podléhá i paleta tzv. ostatních příjmů

Severní Čechy - Odborník pro Deník: Vladimír Opatrný, jablonecký daňový poradce a předseda Krajské hospodářské komory Libereckého kraje.

21.2.2014

Medailér vetkl nápad do oválu

Jablonec n. N.  – Kulaté výročí japonských rychlovlaků Šinkanzen připomene mince nevšedního tvaru

20.2.2014

Poprvé někteří letos odvedou i solidární daň

Severní Čechy - Odborník pro Deník: Vladimír Opatrný, jablonecký daňový poradce a předseda Krajské hospodářské komory Libereckého kraje.

20.2.2014

Komu vzniká povinnost podat za rok 2013 přiznání k dani z příjmů fyzických osob?

Severní Čechy - Odborník pro Deník: Vladimír Opatrný, jablonecký daňový poradce a předseda Krajské hospodářské komory Libereckého kraje.

31.1.2014

Lhůty pro podání daňového přiznání k dani z příjmů

Severní Čechy - Odborník pro Deník: Vladimír Opatrný, jablonecký daňový poradce a předseda Krajské hospodářské komory Libereckého kraje.

17.1.2014

Za chyby při revitalizaci hřišť zaplatí kraj půl milionu korun

Liberecký kraj - Za chyby v projektu na revitalizaci dětských hřišť zaplatí Liberecký kraj 496 720 korun. Původně mu přitom finanční úřad nařídil vrátit celou dotaci 8,559 milionu korun, kterou z takzvaných norských fondů dostal, a navíc zaplatit stejně velké penále. Generální finanční ředitelství teď sankci výrazně zmírnilo.

7.1.2014

Jablotron představil novinku: Essence

Jablonec n. N. - Firma Jablotron prodala za devět let téměř milion velkých mobilních telefonů. Velký stolní přístroj byl původně určený hlavně pro seniory, kteří bojovali s malými tlačítky a displeji běžných mobilních telefonů.

2.1.2014

Novoroční nejen daňové zamyšlení s některými novinkami

Severní Čechy - Odborník pro Deník: Vladimír Opatrný, jablonecký daňový poradce a předseda Krajské hospodářské komory Libereckého kraje.

30.12.2013

Harrachovská sklárna se letos vrátí do černých čísel

Harrachov - Harrachovská sklárna se po třech letech ztrát znovu vrátila do černých čísel. Přibylo zakázek i turistů, pomohlo také oslabení koruny v závěru roku.

24.11.2013

Naše vize je změnit sklem život lidí, říká Libor Sehnal

Teplice /ROZHOVOR/ - AGC Flat Glass Czech je největší výrobce plochého skla ve střední a východní Evropě. Zároveň patří k nejprogresivnějším tuzemským vývozcům: tři čtvrtiny své produkce vyváží do 80 zemí světa. V České republice zaměstnává i s dceřinými společnostmi téměř 3,5 tisíce zaměstnanců. Z toho na Teplicku 2 600.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies