VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Cestující pojedou osmou jízdu zdarma

JABLONEC NAD NISOU - Cestující mají příležitost získat zdarma čipovou kartu.

29.11.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Archiv Deníku

Pohodlněji a levněji mohou nyní cestovat zákazníci, kteří využívají služeb ČSAD Jablonec. Pro větší komfort a dostupnost služeb nabízí ČSAD čipové karty zdarma na lince Jablonec – Praha Černý Most. Majitel této karty má nárok na každou osmou jízdu během dvě stě kalendářních dnů též zdarma.


„K dispozici máme pět set čipových karet. Ten, kdo kartu ještě nevlastní, může si jednoduše dojít na autobusové nádraží a požádat o ni,“ uvedl vedoucí autobusové dopravy Luboš Wejnar s tím, že sleva platí pouze pro rychlíkové spoje. Zákazníci, kteří již čipovou kartu vlastní, si mohou novou slevu opatřit na autobusovém nádraží nebo přímo u řidiče autobusu. „Novinkou také je, že od 22. listopadu je převoz zavazadel u rychlíkového spoje také zdarma,“ podotkl Wejnar. K dispozici budou čipové karty do vyčerpání zásob.


Ti, co čipovou kartu nevyužívají nebo z jakéhosi důvodu nechtějí, nemusí věšet hlavu. Osmá jízda zdarma se vztahuje i na ty, kteří cestují s místenkou. Za sedm místenek s jízdenkou obdrží cestující osmou jízdu zdarma.


Změny na lince Jablonec – Praha se týkají nejen drobné úpravy časů, ale především dojezdového místa autobusu a navýšení jednoho zastávkového místa. „Na žádost cestujících přibude od 9. prosince zastávka Jenišovice, odb. Odolenovice. Změna platí pro zastávkové spoje,“ uvedl Luboš Wejnar.


Kvůli časovému skluzu a špatné průjezdnosti Prahou bude řada autobusů končit v Praze na Černém Mostě. I autobusy, které byly částečně zastávkové, se přemění na rychlíkové spoje. „Vyrušili jsme také spoj, který jede v pondělí v 9.45, tentýž den jede do Prahy ještě v deset hodin. Pokud by však kapacita nestačila, spoj opět posílíme,“ dodal vedoucí autobusové dopravy.

Změny a posuny času jízdních řádů se od 9. prosince budou týkat i regionální dopravy a ostatních dálkových linek. Jejich přesný rozpis naleznete na internetové adrese www.csadjbc.cz nebo na straně servis v jabloneckém Deníku.

Jezdit s ČSAD Jablonec se vyplatí, od 9. 12. čekají cestující změny

Při využívání čipové karty, vztahuje se na každou jízdu sleva 5%
Jablonec n. N. – Praha bez čipové karty 96 Kč
Jablonec n. N. – Praha s čipovou kartou 91 Kč
Jablonec n. N. – Praha s využitím osmé jízdy zdarma 80 Kč
Jablonec n. N. – Praha s čipovou kartou 72 Kč
Jablonec n. N – Praha s využitím osmé jízdy zdarma 63 Kč
Místenka zakoupená na autobusovém nádraží 10 Kč
Místenka zakoupená v jiné prodejní kanceláři 12 Kč
Za sedm místenek osmá zdarma

rychlíkový spoj Jablonec n. N. odj. 7.00 pojede jen v pracovní dny, v sobotu pojede nový spoj v 7.45 z Jablonce.
rychlíkový spoj Praha, Č. Most odj. 9.00 pojede jen v pracovní dny, v sobotu pojede nový spoj v 9.45 z Prahy, Černého Mostu
spoje dříve zajíždějící na ÚAN Florenc odjezd Jablonec 13.25 končí v Praze, Černém Mostě; v 16.45 z Prahy, Č. Mostu; v 18.00 z Prahy Č. Mostu
nově o 5 minut dříve pojedou spoje z Prahy, Černého Mostu v 18.00, resp. v 19.00
nebudou vedeny páteční a pondělní „posilové“ spoje

29.11.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Policie. Ilustrační snímek

Jeden bez papírů, druhá nepřipásaná, oba s alkoholem

RedBull 400 Harrachov 2017
34

Můstku jsme čelili společně

Hvězdou českého YouTube je Ben Cristovao

Globálním hitem YouTube se letos v létě stala španělská píseň Despacito. V Česku ji ale překonávají domácí hity v čele s písní od Bena Cristovaa, kterou na internetu sleduje stejný počet lidí jako u obrazovek nejsledovanější televizní pořady.

Agresivita na úkor krásy! Jablonce spřádá plány, jak poprvé zvítězit

Severní Čechy - „Už nemůžeme hledět jen na krásu, potřebujeme tři body,“ velí jablonecký kouč Zdeněk Klucký před Duklou. Liberec hraje v Mladé Boleslavi, Teplice jedou na Baník.

Pochutnejte si na borůvkách na nádraží.... s parní lokomotivou

Kořenov - K tradičním akcím na konci prázdnin patří Borůvková parní sobota na Zubačce. I tentokrát vyjedou zvláštní vlaky na Zubačce a připravena je spousta zábavy pro všechny.

Z ochozu rozhledny se do kraje ponesou lesklé tóny trumpet

Příchovice - K nejkrásnější rozhledně na pomezí Jizerských hor a Krkonoš, Štěpánce, přezdívané i Hvězda, zamíří v sobotu pourníci.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení