NOVÁ VES N. N.

Utekl od nehody, jel na letních gumách

Se Škodou Felicií jel ve směru od Nové Vsi na Lučany dosud neznámý řidič. Při průjezdu zatáčky vyjel do protisměru a čelně narazil do Fordu Mondeo, který řídila 35letá žena. Provinilec po střetu z místa utekl. Řidička nebyla naštěstí zraněna, škoda se však vyšplhala k jednomu stu tisíci korun. Šetřením policisté zjistili, že felicie měla obuty letní pneumatiky. Policie po viníkovi pátrá.

JABLONEC N. N.

Po několika pivech skončil na střeše

Ve čtvrtek 31. ledna těsně před půlnocí havaroval v ulici Rooseweltově řidič pod vlivem alkoholu. Mladý 24letý muž se vlivem rychlosti při odbočování z ulice Riegrovy dostal do smyku a narazil do mimo komunikaci stojícího VW Golf. Při nárazu skončila Mazda na střeše. Policisté u muže naměřili 1,69 promile alkoholu v krvi. Řidiči, který se přiznal k vypití několika piv, zabavili řidičský průkaz.

Odnesl si mosaz za deset tisíc

Větší množství mosazi zmizelo pod dohledem neznámého pachatele z garáže a kůlny vedle rodinného domu v Mánesově ulici. Pachatel přelezl ploty chránící zahradu před nezvanými hosty a mosaz v hodnotě přibližně deseti tisíc korun odcizil. Pachatel svým činem naplnil skutkovou podstatu trestného činu krádeže. Po dopadení mu hrozí trest odnětí svobody až dva roky nepodmíněně.

TURNOV

Šla pro boty, přišla o svou peněženku

Návštěvy obchodního domu za účelem nákupu obuvi dnes asi lituje jedenadvacetiletá žena z Turnova, kterou neznámý chmaták obral o peněženku. Vše se seběhlo ve chvíli, kdy si mladá žena zkoušela boty a nedávala pozor. Krádeží přišla nejen o osobní doklady, ale i o hotovost ve výši tisíc korun. Zloděj zmizel jako pára nad hrncem. Cesta za levnou obuví se ženě nevyplatila a domů šla v obnošených botách.

NOVÝ BOR

Z bytu odnesl věci za třicet šest tisíc

Do bytu v panelovém domu v Novém Boru se vloupal zloděj, který tu způsobil škodu za celkem 36 500 korun. Nezvaný host vnikl do příbytku poté, co rozbil sklo balkónových dveří. Ke svému činu využil dobu mezi sedmou hodinou ranní a patnáctou hodinou odpolední, tedy čas, po který majitelka byla v práci. V jeho rukách skončila finanční hotovost 12 000 korun a různé zlaté šperky.

Z bytu odnesl věci za třicet šest tisíc

Nový Bor/ Do bytu v panelovém domu v Novém Boru se vloupal zloděj, který tu způsobil škodu za celkem 36 500 korun. Nezvaný host vnikl do příbytku poté, co rozbil sklo balkónových dveří. Ke svému činu využil dobu mezi sedmou hodinou ranní a patnáctou hodinou odpolední, tedy čas, po který majitelka byla v práci. V jeho rukách skončila finanční hotovost 12 000 korun a různé zlaté šperky.

LIBEREC

Renault zachytil zrcátkem chodce

Liberec/ Devatenáctiletý mladík byl s lehkým zraněním převezen do Krajské nemocnice v Liberci. Když přecházel silnici po přechodu pro chodce, narazil do něj řidič s vozem Renault Twingo. Mladého muže při projíždění přes přechod zachytil bočním zrcátkem. K nehodě došlo na křižovatce s ulicí Komenského. U obou mužů byly provedeny orientační dechové zkoušky - výsledky byly negativní.