Africké trhy
KDY: 8.9. 10:00
KDE: Pivovar Volt, Palackého 28
ZA KOLIK: zdarma

Do Jablonce nad Nisou v září dorazí pořádná zásoba exotických delikates. Vezměte rodinu a kamarády a přijďte si užít den plný dobrého jídla a africké atmosféry. Ochutnáte třeba skvělé čerstvé ovoce, vynikající šťávu z cukrové třtiny a grilované pochoutky.
A abychom nezapomněli, vstupné se u nás neplatí!

Na co všechno se můžete těšit?
Na čerstvé ovoce z Afriky (jackfruit, baby banány, mango, máslové avokádo, mučenku, ananas, plantainy, koření, červené banány a další) i z Asie (duriany, dračí ovoce, papáji, mangostany, rambutany, liči a tak dál).
Na koření přímo ze Zanzibaru.
Na ovoce sušené na nefalšovaném africkém sluníčku.
Na kávu, oříšky, čokoládu i na naše čerstvé kakaové boby.
 Budeme taky vařit, grilovat a zapijeme to čerstvě lisovanou šťávou z cukrové třtiny!
Jsme Virunga.cz, česko-ugandský food projekt, který dováží tu nejčerstvější zemědělskou produkci, letecky, ze srdce Afriky. Podporujeme ugandské lokální farmáře a pěstitele. Vykupujeme za férové ceny a těšíme česká srdce tím nejupřímnějším ovocem na světě.

Tvůj Koncert & Envej!
KDY: 7.9. 18:00
KDE: Eurocentrum, Jiráskova 9
ZA KOLIK: zdarma

Envej, MadDice, to byly hvězdy koncertů minulých dvou let. Letos jsme se rozhodli dát šanci vycházejícím hvězdám Jablonecka! Můžeš se těšit na nádherný zpěv, originální songy s kytarou, energický tanec a samozřejmě hustý rap! Takže si každý rozhodně přijde na své.
Přijď si s námi užít tuhle speciální, pestrou akci a podpořit vycházející hvězdy Jablonecka!
close Koncert Nový svět - Envej info Zdroj: facebook zoom_in

Anatol Svahilec - SLAM poetry CZ
KDY: 6.9. 20:00
KDE: Klub na Rampě, Jiráskova 9
ZA KOLIK: 100,-

Přijďte se podívat na sólový recitál mistra ČR ve "slam poetry" vyplněný sebranou tvorbou na pomezí poezie, fyzického divadla, tance sv. Víta a sokolské cvičenecké sestavy.
Anatol Svahilec, vlastním jménem Václav Šindelář, (ošuntělý) mistr České republiky v oboru „slam poetry“ 2014, vytvoří toho večera komplexní samostatný recitál. Garance hodinového poetického špalíku rané, čerstvé a meziválečné tvorby.

Do slam poetry vlétnul na jaře 2014 a hnedle vyhrál i mistrovství České republiky v této disciplíně. Autor připravených velmi expresivně a teatrálně zpracovaných textů. Vynálezce a provozovatel kruhového divadla Panoptikon Barikáda. Student katedry produkce na DAMU. Jako první performer reprezentoval Českou republiku na mistrovství Evropy ve slam poetry.
close Slam Poetry Do Větru: Anatol Svahilec bez přátel a bez přestávky info Zdroj: facebook zoom_in