KDY: 18.1. 20:00
KDE: Klub na Rampě
ZA KOLIK: 100,-

Pražská kapela (R&B, pop, funk) Kohoutí stopa hraje svižnější přejaté písně různých žánrů, kterými se snaží roztančit publikum (Amy Winehouse, Stevie Wonder, Beatles, Bruno Mars, Queen, Kool & The Gang…)

Kapela funguje od roku 2015 a vznikla ze společného jamování kamarádů muzikantů - sportovců ve sportovním oddílu Ekonom Praha Outdoor při VŠE. Zvukem i vzhledem zaujme atraktivní dívčí dechová sekce (až na jednu výjimku - sólista na saxofon z doprovodného orchestru Ennia Morriconeho a George Michaela) složená z trubky a 3-4 alt saxofonů. Nechybí rytmika doplněná o pěvecký projev skvělého bubeníka a jako ozdoba celého uskupení nezaměnitelný hlas zpěvačky.

Martina Nováková - zpěv
David Kubec - bicí, zpěv
Pavel Dvořák - alt/tenor saxofon
Tereza Dvořáková - altsaxofon, zpěv
Helena Hausmannová - altsaxofon, zpěv
Andrea Hořínková - altsaxofon
Alžběta Borůvková - trumpeta
Vašek Sýba - kytara
Tomáš Větrovský - baskytara

Zahraje Vám také kapela The Blues Doctors - bluesový a rockový nářez z Jablonce. Kapela byla založena na podzim 2011 jako nový projekt zkušených Jabloneckých muzikantů s cílem dát dohromady kvalitní, živou klubovou kapelu. Snažíme se v maximální míře reagovat na konkrétní publikum, hrát pro konkrétní posluchače a jsme rádi, že naše koncerty baví jak lidi, kteří přišli na dobrou muziku, tak i lidi, kteří přišli jen zapařit. Jádrem playlistu jsou především bluesové a rockové skladby více i méně známých autorů.