Lidé a psi na jednom parketě
KDY: 29.2. 20:00
KDE: Kulturní centrum 101010, Vratislavice
ZA KOLIK: 250,-

„Ples pořádáme s cílem zviditelnění spolku a šíření osvěty. A samozřejmě abychom získali finanční prostředky pro chod a zařízení depozita,“ objasnila smysl akce členka spolku Adéla Venglová s tím, že na plese proběhne i prezentace jejich svěřenců s informacemi o jejich zdravotním stavu a chování. Návštěvníci tak budou mít možnost přímo na místě vyplnit adopční formulář a vhodit ho do schránky.

Ples se ponese v tematickém duchu a hlavní roli budou mít čtyřnozí mazlíčci. Na úvod proběhne dogdancing neboli psí sport spočívající v tom, že pes pod vedením psovoda provede sérii cviků v rytmu hudby. Program oživí ukázka výcviků psů Celní správy, kteří předvedou, jak se připravují do terénu či hledání drog. A v neposlední řadě se svěří se svými zážitky cvičitel psů Pavel Thiel.

„Samozřejmě nebude chybět bohatá tombola a ve spolupráci s bistRAWveg jsme připravili zdravé, veganské a raw občerstvení, které potěší mlsné jazýčky. V průběhu celého plesu budou moci návštěvníci obohatit svůj šatník prostřednictvím koupě triček, ponožek, rukavic, peněženek a dalších doplňků se zvířecími motivy,“ doplnila k programu Venglová, která měla na začátku na starost eshop a teď organizuje kulturní akce a charitativní aukce.

Spolek získává peníze i prostřednictvím dalších akcí, jednou z nich byla nedávno ukončená Benefiční tattoo aukce. „Jednalo se o charitativní aukci tetovacích motivů. Motivy představovaly autorskou práci tatérů, kteří darovali svoje dílo k dražbě. Každý obrázek si vydražil zájemce o tetování, a následně se dohodne s tvůrcem na provedení a realizování. Tatéři tedy věnují nejen svůj talent, ale také svůj čas a barvy. Za to jim moc děkujeme,“ řekla předsedkyně spolku Františka Zverková. Touto cestou se podařilo vybrat bezmála 140 000 korun, které poputují na dlouhodobou sbírku Postavte s námi útulek. „A jelikož se některé motivy nevydražily, lze je koupit za vyvolávací cenu,“ doplnila Zverková.

Tradiční rybářský ples 69. ročník
KDY: 29.2. 20:00
KDE: Eurocentrum
ZA KOLIK: 200,-
close Rybářský ples v Sokolovně v Proboštově. info Zdroj: Deník / Petr Málek zoom_in
Hraje skupina Rytma, bohatá tombola. Předprodej vstupenek: OPTIK - Zemánek Martin, tel.: 483 320 694. Začátek v jabloneckém Eurocentru od 20 hodin.

Lomničtí ochotníci předvedou v Josefově Dole Mnoho povyku pro nic
KDY: 29.2. 19:30
KDE: Divadlo Josefův Důl 
close Divadlo. Ilustrační info Zdroj: Pixabay zoom_in

Divadelní spolek J. K. Tyl Josefův Důl zve na další představení do divadla v Josefově Dole. Jmenovci z DS J. K. Tyl Lomnice nad Popelkou přijedou do Josefova Dolu tentokrát s klasikou - komedií Williama Shakespeara Mnoho povyku pro nic.

Soubor z Lomnice nad Popelkou je častým hostem v našem divadle a vždy přijel s kvalitní inscenací. „Mnoho povyku pro nic se hraje v sobotu 29. února od 19.30. Srdečně zveme diváky," uvedla za pořadatele Hana Stuchlíková.

Karneval v Jablíčku
KDY: 29.2. 15:00
KDE: Jablíčko - centrum pro rodinu z.s.Emílie Floriánové 8
ZA KOLIK: dítě 45 Kč a doprovod 15 Kč

close Dětský karneval v Myslívě. info Zdroj: Marie Dajčová zoom_in

Přijďte si s dětmi užít zábavné odpoledne plné her, hudby a soutěží, kde oceníme kreativitu vašich masek.

Moc se na vás těší naše nová aktivní maminka Lenka a její dětičky.

Místa jsou omezená.

Zimní turné 2020 / Vladivojna Na rampě
KDY: 28.2. 20:00
KDE: Klub na Rampě
ZA KOLIK: 290,-
close Vladivojna La Chia s kapelou nabídla netradiční výlet napříč hudebními žánry s velmi sugestivním hlasovým projevem. info Zdroj: Miloš Novák zoom_in

Vladivojna La Chia se svou doprovodnou kapelou 4Trio zahrají průřez z Vojniny tvorby a zhudebněných básní Anny Barkovové. Koncerty jsou vyjímečné svou živelností a pestrostí. Rozhodně se máte na co těšit!

obsazení:
Vladivojna La Chia: vokál, basa, ak. kytara
Terezie Vodička Kovalová: cello, doprovodný vokál
Petr Uvira: ak. kytara, doprovodný vokál
Luboš Pavlík: bicí, doprovodný vokál


Support:

Marvan/Odvárka & Stianko

Audio-vizuální experiment vycházející z autorské knížky Jakuba Marvana Zrodila se z nebe.

Text: Jakub Marvan, Audio: Jan Odvárka, Video: Pavel Stianko

Hasičský ples 2020
KDY: 29.2. 20:00
KDE: Sokolovna Kokonín
ZA KOLIK: 150,-
close V sobotu 15. února se ve Strakonicích konal Hasičský ples SDH Strakonice I. info Zdroj: Deník / Klára Alešová zoom_in

SDH Dalešice Vás srdečně zve na hasičský ples, který se bude konat 29.2.2020 od 20:00 v Sokolovně Kokonín.
K poslechu a tanci zahraje skupina S.R.O.

Bude bohatá tombola, vstupné 150 Kč.