KDY: celoročně
KDE: U Přehrady 20, Jablonec nad Nisou
ZA KOLIK: 100,-

Tobogány, umělé vlnobití, dravá řeka, ale i masážní lavice a vířivky – v jabloneckém bazénu si na své přijdou milovníci zážitků i odpočinku.

Plavecký 25m bazén s 8 drahami využijí především vyznavači kondičního a sportovního plavání. Voda v plaveckém bazénu je regulována na příjemných 27°C. V pracovních dnech s vyjímkou školních prázdnin je část bazénu využívána pro výuku plavecké školy a tréninky sportovců. Věnujte prosím pozornost rozpisu obsazení plaveckých drah, může Vám pomoci při plánování Vaší návštěvy.

Dětský bazén pro nejmenší návštěvníky nabízí mimo jiné brouzdaliště, chrlič a vodní hřib. Voda v tomto bazénu je chemicky ošetřovaná s ohledem na citlivou dětskou pokožku. Určen je výhradně dětem do 10-ti let. Probíhá zde také plavecká výuka, během které je dětský bazén pro veřejnost uzavřen.

Bazén atrakcí, neboli rekreační bazén je společně se dvěma tobogány hlavním lákadlem pro návštěvníky našeho bazénu. Najdete zde vířivky, umělé vlnobití, masážní lavici, vodní clonu a také největší hit, kterým je dravá řeka. Ta patří díky mohutné síle šesti vodních trysek mezi absolutní špičku v České republice. Tobogány patří k neodmyslitelně k vybavenosti každého pořádného aquaparku. V Jablonci se můžeme pochlubit žlutým tobogánem s délkou 82 metrů a červeným turbotobogánem, kde lze dosáhnout rychlosti až kolem 60 km/h. Každá z vířivek pojme až šest osob a voda v nich je ohřívána na maximální hranici, kterou pro tuto kategorii bazénů stanoví vyhláška a to 32 °C.

V objektu plaveckého bazénu můžete využít i následující služby: sauna, masáže, solárko a venkovní volejbalové plážové kurty na sluneční louce.