KDY: 25.1. 19:00
KDE: Eurocentrum
ZA KOLIK: 399,-

V sobotu 25. ledna ve 20 hodin se jablonecké Eurocentrum roztančí již 25. plesem statutárního města Jablonec nad Nisou. Moderování letošního městského plesu se ujme Martin Kraus, který má mnohaleté moderátorské zkušenosti, například z moderování charitativního projektu MK show, v nedalekých Vratislavicích n.N.
Hlavní hvězdou večera bude zpěvačka Olga Lounová, která vystoupí s kapelou a kromě zpěvu předvede i pár akrobatických kousků.
K tanci a poslechu zahraje jako už tradičně Orchestr Ladislava Bareše se svými sólisty.
Ples statutárního města Jablonec nad Nisou má tradičně i charitativní rozměr, a i letos bude možné koupí vstupenky na ples podpořit dobrou věc. Šek na 25 tisíc korun si odnese zástupce regionální organizace Tichý svět. Obecně prospěšná společnost Tichý svět propojuje od roku 2006 svět slyšících a neslyšících a v současné době působí už v deseti krajích České republiky. Poskytuje neslyšícím všestrannou podporu v podobě různých služeb, které jim ulehčují začlenění se do společnosti. Tichý svět nabízí sociální rehabilitaci, odborné sociální poradenství a tlumočnické služby. Realizuje různé projekty se zaměřením na rozvoj sociálních a komunikačních dovedností osob se sluchovým postižením. Posiluje integraci neslyšících klientů zejména šířením osvěty a dosažením bezbariérovosti veřejných institucí (úřady, nemocnice, policie atd.) a firem.
Kromě bohaté tomboly se návštěvníci mohou těšit i na fotokoutek, ze kterého si na památku mohou zdarma odnést vytištěnou fotografii.
Vstupenky za 399 korun jsou v prodeji od pondělí 6. ledna 2020 na recepci Eurocentra.