KDY: Pátek 14. 2. od 17:30 do 19:30
KDE: Home Credit Arena a Sport Park Liberec
ZA KOLIK: 100 Kč

Oslavte svátek sv. Valentýna na ledě. Kromě zamilovaného bruslení pro vás bude nachystané občerstvení ve formě „ice-baru“, kde vám naše hostesky nabídnou sklenku šumivého Prosecca i nealkoholické nápoje. Kapacita vstupenek na Valentýnské bruslení je omezena na 200 osob. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji na pokladně v Rotundě nebo je lze pořídit on-line na www.ticketmaster.cz.

Valentýnské sochy 

KDY: 14.2. 14:30
KDE: Central Jablonec
ZA KOLIK: Zdarma

Valentýnské sochy ožívají! Přijďte je omrknout na den sv. Valentýna do našeho centra a můžete si odnést milý dárek ke svátku všech zamilovaných.
Živé Valentýnské sochy budou v Central Jablonec k vidění 14. 2. 2020 od 14.30 do 17.30 hodin. Se sochami se můžete také vyfotit – třeba i se svojí milovanou polovičkou – a získat tak originální valentýnskou památku.

close Valentýn. Ilustrační snímek. info Zdroj: Deník / Attila Racek zoom_in

OLIN NEJEZCHLEBA & BAND - POCTA PETRU SKOUMALOVI
KDY: 14.2. 20:00
KDE: Klub na Rampě
ZA KOLIK: 270,-

Koncert někdejších spoluhráčů Petra Skoumala s výběrem těch nejlepších „Skoumalovek“.
Petr Skoumal – vynikající klavírista, skladatel – autor nespočetného množství scénické a filmové hudby, písniček pro děti i dospělé. 7.3.2018 by se dožil 80 let.
Při této příležitosti na něj v den nedožitých narozenin zavzpomínali koncertem v domovském Divadle v Dlouhé jeho kolegové z divadla i muzikanti s nimiž za svou bohatou kariéru vystupoval. Po koncertě slovo dalo slovo a vznikla i koncertní varianta vzpomínkového vystoupení.
Repertoár koncertu tvoří skladby ze sólové tvorby Petra Skoumala, i tvorby z divadelních představení.
close Olin Nejezchleba info Zdroj: Deník/ Libor Plíhal zoom_in

Furt rovně & Collectors
KDY: 15.2. 20:00
KDE: Klub na Rampě
ZA KOLIK: 270,-

Nezávislá hudební scéna: rockový šanson ze severních Čech inspirovaný šedí paneláků, vůní smogu a zmarem nonstopáčů. Novodobí následníci Psích Vojáků a mladá dívčí progresivní čtveřice z Prahy.
Kapela Furt Rovně vznikla v roce 2008 v severočeských Lounech a od té doby sklízí pozitivní ovace z hudebních klubů a nezávislých festivalů. Zvuk kapely vychází z československé nezávislé scény 80. a 90. let a v počátku byl inspirován Psími vojáky Filipa Topola. Nejvýraznějšími postavami Furt Rovně jsou plzeňští divadelní a televizní herci Marek Mikulášek (zpěv, piáno) a Petr Konáš (saxofon, ďábelský smích).

Collectors: Čtyři holky. Čtyři nástroje. Čtyři životní příběhy. Čtyři slova v popisu jejich tvorby – Alternative indie soft rock. Hudba kombinující různé prvky rocku s altovými a sopránovými zpěvy prokreslená libozvučnými tóny houslí. Anglické texty vytvořené na základě jejich životních zkušeností či jejich známých či známých známých.

Ačkoli jsou na počátku své hudební cesty, mají za sebou přes 20 odehraných koncertů s místními, ale i zahraničními kapelami. Zúčastnily se například soutěže Strahov Open Air 2019 a Múza 2019, hrály na Žižkovské noci, objevily se na hlavní stage Student Festu a Show Strahov. Nahrály a vydaly singl Andy a Feels.

Postupně připravujeme své první EP a těšíme se na další úžasné zážitky.
A jak jsme se vlastně daly dohromady?
Byl pozdní jarní večer, večer prvního setkání Eli, Honzi a tehdy ještě Kejtý v Rock Café. V té době jsme ještě netušily, že se naše budoucí letní sezení s kytarou, houslemi a perkusemi v parku posune někam dál. Ke konci léta jsme si řekly, že bychom přece jen chtěly zkusit něco víc a v tu dobu se díky správné konstelaci hvězd, planet a životních energií zjevila
Mili s baskytarou. Po odchodu Kejtý se k nám nakonec přidala ostřílená bubenice Marťa.

close Koncert skupin Holborn Stereo a Collectors. info Zdroj: Jiří Skála zoom_in

15. Reprezentační ples divadla - ples zamilovaných
KDY: 14.2. 20:00
KDE: Městské divadlo Jablonec
ZA KOLIK: 1.300,-

Těšit se můžete na plesovou show v podání hostů:
JAN SMIGMATOR
ANNA JULIE SLOVÁČKOVÁ
MAGDA MALÁ
BOHUŠ MATUŠ
hadí muž LUDVÍK BEROUSEK
překvapení "na sv. Valentýna"
K tanci a poslechu hraje ORCHESTR BIG'O'BAND MARKA OTTLA
předtančení, soutěže o netradiční lákavé divadelní ceny a další překvapení.

V ceně vstupenky je zahrnut slavnostní přípitek a celovečerní menu ve formě bufetu. Chybět nebude ani bohatá tombola.

Přijďte se svými přáteli strávit večer plný kouzelných melodií, tance a dobrého jídla v neméně kouzelných prostorách secesního divadla.

close Reprezentační ples Městského divadla Jablonec info Zdroj: Martin Kubišta zoom_in

Valentýn v Domě Vína
KDY:
 14.2. 19:00
KDE: Dům Vína, Komenského 23
ZA KOLIK: 100,-

Valentýnské párty se skupinou Donaha! Valentýnské veršování, soutěže o ceny. Skvělá vína a koktejly Medové. Sabrage sektů netradičními předměty. Singles vítáni!

close Dům Vína v Jablonci nad Nisou prošel kompletní rekonstrukcí. Nabízí stovky vín a svařák, který pomůže dětem v nemocnici. Na fotce Petr Krejčík z vinařství AnnoVino. info Zdroj: Deník / Albaniová Denisa zoom_in