Hasiči Horní Tanvald připravili na druhou sobotu v září 27. Ročník soutěže hasičských družstev O pohár starosty města Tanvaldu. Soutěž se bude konat na městském stadionu Tanvald, za což patří poděkování vedení města Tanvald a vedení ZŠ Sportovní Tanvald.

V sobotu bude klání hasičů zahájeno starostou města Tanvaldu Vladimírem Vyhnálkem a starostou pořádajícího sboru dobrovolných hasičů Karlem Bukvicem ml., a to v 9 hodin slavnostním nástupem všech soutěžních družstev pro kategorii žen a mužů. Součástí zahájení bude i pochod vlajkonošů. Ve 14 hodin proběhne slavností nástup pro dětské kategorie.

Tanvaldští policisté představili svoji práci na oslavách ve Zlaté Olešnici.
Tanvaldští policisté představili svoji práci na oslavách ve Zlaté Olešnici

V průběhu celého dne budou k vidění soutěžní pokusy v požárním útoku mnoha soutěžních družstev hasičských sborů, a to nejen z Libereckého kraje. Diváci se mohou těšit také na bohaté občerstvení, které bude k dispozici po celý den na ploše stadionu. Pořadatelé SDH Horní Tanvald se těší na hojnou účast.

Pro podrobnější informace, propozice a přihlášku na soutěž se může jakékoliv družstvo dobrovolných hasičů obrátit na starostu SDH Horní Tanvald, jímž je Karel Bukvic ml. Kontaktní e-mail: k.bukvic@seznam.cz.

Karel Bukvic, starosta SDH Horní Tanvald