Celý den jsme strávili v pláštěnkách, o to dobrodružnější byla naše cesta kolem Mumlavy. Dověděli jsme se zajímavé informace ze života lišky, obdivovali sílu vody a pozorovali těžbu dřeva. V muzeu Šindelka jsme si zopakovali krkonošskou faunu a zjistili, jak se plavilo dřevo a vyrábí dřevěné šindele. Byl to den zajímavých setkání a zážitků. Ten poslední byl obzvlášť milý, kdy děti dostaly od naší spolujezdkyně v autobusu krásné malované kamínky.

Lesní klub Žežulička čeká stěhování z Loužnice. Idylické místo, jak stvořené pro lesní školku, nám během chladných měsíců vzalo hodně energie, kterou bychom raději věnovali dětem. Chaloupku jsme podcenili i prostorově. A proto se po dlouhém zvažování přesouváme jinam. Budeme vzpomínat na spoustu hezkých a veselých, ale i pár méně hezkých zážitků. Poznali jsme tu fajn lidi, děkujeme hlavně Nikole za důvěru, Zbyňkovi za pomoc, Mimi za otevřenou náruč, i pář neznámým, kteří nás přicházeli jen tak pozdravit nebo přinesli dětem hračky.

Jsme rádi, že jsme objevili tak krásny kout našeho kraje. Na závěr prosíme všechny kolemjdoucí, nechejte okolí Kopaňského potoka žít co nejvíce bez zásahů, ať zůstane nadále tak přírodně jedinečné. Příští školní rok nás najdete na Male Skále. Chcete-li naši činnost nadále sledovat, tak přes odkazy www.zezulicka.cz a naše facebookové stránky. 

Lesní klub Žežulička