On line se uskuteční v sobotu 20. listopadu také iEuropa Cinemas Night, v rámci které uvedeme nejúspěšnější polský film poslední doby Corpus Christi. Vstupné na tuto projekci bude pro prvních 200 lidí zdarma zdarma a po shlédnutí filmu se můžete těšit na diskuzi s Pastoral Brothers, kteří uvedení tohoto filmu v ČR aktivně podpořili.

A jak vlastně funguje Moje kino Live?

Kupte si na webové stránce www.kinosemily.cz vstupenku, jako byste si kupovali lístek do kina. Prodej lístků končí vždy 30 minut před začátkem představení. Odkaz na stream vám zašleme po ukončení předprodeje.

V online kině platí tato pravidla: Nasát atmosféru našeho kina můžete už 30 minut před začátkem představení. Díky tomu si můžete naplno užít chat před filmem. Film začíná přesně. Po filmu můžete ještě probrat dojmy a filmové zážitky. Kdo nechce, chat používat nemusí, lze ho i vypnout.

Našimi projekcemi se budeme snažit navodit atmosféru kinosálu se vším, co k němu patří. Čekají vás úvody, reakce diváků, společnost přátel, a zároveň můžete podpořit své oblíbené kino v nelehké době. Hezky se oblečte, těšíme se na vás!

Za tým kina Ondřej Šír