Život všech ovlivnila životy nás všech. Soutěž Czech Dance Championship 2020 tedy proběhne netradičně od 28. do 30. srpna. 2020 v Městské hale v Jablonci nad Nisou. Tančit se bude tři dny na třech tanečních parketech a své umění předvede až tisíc tanečníků. Soutěž Czech Dance Championship je oficiálním mistrovstvím České republiky s nominací na mezinárodní soutěže WADF.

Přihlašování tanečních škol právě probíhá, zúčastní se děti, mládež i dospělí tanečníci z celé České republiky. Celou taneční soutěž jako organizátor zajišťuje FIT livestyle z.s. ve spolupráci s TaPŠ ILMA a WADF ČAT z.s. Hodnocení tanečních představení bude na profesionální porotě složené z tanečníků, tanečních mistrů, mezinárodních porotců, opět mezi nimi nebudou chybět v tanečním světě známá jména.

Soutěžní klání i doprovodný program je přístupný široké veřejnosti a tak krásné kostýmy a taneční vystoupení, budoucí mistry České republiky a speciální hosty můžete vidět a podpořit i Vy. Připravena bude velká taneční scéna umožňující tančit disciplíny s hudbou organizátora až na třech tanečních parketech najednou. Profesionální zvuková a světelná aparatura, LED stěna, tak aby vystoupení tanečníků byla umocněna jak pro porotu tak především pro diváky.
Czech Dance Championship 2020 WADF disciplín je ojedinělou možností pro české tanečníky předvést své taneční umění před odbornou porotou jako součást přípravy na WADF WORLD DANCE CHAMPIONSHIP 2020, které se tradičně koná v Centru Babylon Liberec ve dnech 22.- 28. 11. 2020.

TaPŠ ILMA

Taneční a pohybová škola ILMA se věnuje taneční přípravě v široké škále tanečních žánrů a má dlouholetou tradici pro region Turnovsko i Liberecko . Všechny taneční žánry vyučují zkušení lektoři, kteří ve svém oboru dosáhli uznání nejen jako odborníci – mezinárodní porotci, ale též jako aktivní tanečníci, reprezentanti na mezinárodních soutěžích. Taneční škola se může pochlubit nejen tituly mistrů České Republiky, ale i mistrů světa v dětských i dospělých kategoriích. TaPŠ ILMA letos v říjnu oslaví 30 let od svého vzniku.

Ilona Šulcová