Paní Jana Přibylová se věnuje krasobruslení. Již od roku 2017 se zúčastňuje v Oberstdorfu mezinárodních závodů a vždy si odváží medaili. V roce 2022 zde na International Adult Figure Skating Competition vybojovala stříbro v závodě Free Skating a zlato v závodě Artistic Free Skating. S obdivem nutno podotknout, že se jedná o kategorii 70+. V Mariánských lázních se zúčastnila prvního ročníku mezinárodních závodů Ice Linden Adult Cup v nejvyšších seniorských kategoriích, kde získala dvě stříbrné medaile.

Známá reprezentantka ve stolním tenisu Dita Anderová získala v roce 2022 čtyři zlaté medaile -  ve smíšené čtyřhře (s Portugalcem) a jako jednotlivec v turnaji Down Syndrome World Championship v Nymburku, jako jednotlivec v Regionálním přeboru v Hradci Králové a na Mistrovství ČR v Hradci Králové.

S čerty nejsou žerty
KVÍZ: Máte rádi české pohádky? Otestujte si, jak se v nich vyznáte

K mladým sportovním nadějím patří Barbora Štejfová, která závodí v hodu kladivem. K jejímu největšímu úspěchu patří mezistátní utkání v Karpaczi, kde se hodem 65.20m posunula na 3. místo juniorských světových tabulek. Získala 1. místo na Mistrovství ČR juniorek a 1. místo na Mistrovství ČR do 22let. Na dospělém Mistrovství ČR skončila na krásném 4.místě. Vrcholem sezóny bylo Mistrovství světa juniorů v Kolumbii, kde získala 14.místo.

Zuzka Štejfová stejně jako její sestra je reprezentantkou v hodu kladivem.Za největší úspěch považuje bronzovou medaili z Evropského olympijského festivalu mládeže v Banské Bystrici. Získala 1. místo na Mistrovství ČR v dorostenecké kategorii a vyhrála mezistátní utkání, které se konalo v Maďarsku.

Město Tanvald, www.tanvald.cz