Utkání se zlomilo za stavu 1:1, když se během tří minut dvakrát prosadil domácí Hadaščok. V 72. minutě pak přišly dvě červené karty, pod sprchy šel domácí Tvaroha liberecký Lehoczki. „O výsledku rozhodly zejména standardní situace. Soupeř dal ze tří branek rovnou dvě právě z nich. Úvod duelu ovlivnilo nucené střídání Ondry Valenty, který si po souboj s domácím stoperem zlomil klíční kost. Chvilku jsme se hledali, načež jsme inkasovali úvodní branku. Dokázali jsme rychle reagovat akcí Vyčítala a do konce poločasu jsme hráli s Přepeři vyrovnanou partii. Dokázali jsme s lídrem soutěže držet krok, do druhé půle na nás domácí trochu víc nalezli. Hůř jsme se s tím vyrovnávali a nedokázali jsme se dlouhodobě udržet na útočné polovině. I přesto jsme se dostali do velké šance, kterou však neproměnil Vyčítal a z následného protiútoku jsme dostali šanci branku na 1:2. O výsledku bylo rozhodnuto za dvě minuty, kdy jsme obdrželi po další standardní situaci gól na 1:3. Konec utkání byl trochu hektický, na obou stranách padly červené karty po osobním strkání a nesportovní hře. Do většího tlaku jsme se už nedostali, a proto zápas skončil tak, jak skončil,“ hodnotil utkání Petr Myslivec, kouč Slovanu Liberec B.

Vlci Jablonec - Draci Bílina
Vlci vypadali na debakl. Museli bojovat až do poslední minuty

V duelu SK Zápy- FK Jablonec B patřilo vítězství hostům. Rozhodčí po devadesáti minutách hrací čas nenastavil ani o minutu. Celý zápas se hrál ve vysokém tempu. Lépe byli připravení Jablonečtí a zvítězili 0:3 zaslouženě. Díky gólům Smejkala, Surzyna a Torfiqa si připsali cenné tři body a zároveň se tím dostali na první pozici tabulky ČFL skupiny B. Manažer týmu Adam Pelta se vracel z utkání spokojený:

Manažer týmu Adam Pelta duel okomentoval: „Pomohli nám hráči z A týmu, nejvíc Vaníček. A velmi dobře hrál Torfig, který vyhrával každý souboj. Tenhle zápas byl hodně soubojový. Hrálo se na malém hřišti, soupeř měl vysoké, silné, agresivní hráče. Rozhodčí dal i dost žlutých karet. My jsme dostali dva góly z ofsajdu a jeden po faulu na brankáře. Utkání bylo hodně vyhrocené, ale dá se říct, že to byl hodně nadstandardní třetiligový zápas, který se mohl divákům líbit.“