Souboj druhých Živanic s třetím Jabloncem okoření program 11. kola třetiligové soutěže v jabloneckých Břízkách.

 Fotbalisté Sokolu Živanice skončili loni při své premiéře v ČFL na desáté příčce. Letos při novém systému soutěže patří do skupiny B, kde je kromě tradičních účastníků čekají i rezervy ligových klubů. „Víme, do čeho jdeme, ti hráči jsou běhaví a mají motivací se někam dostat. Ale nemyslím si, že bychom tím nějak trpěli,“ říká trenér Živanic Roman Oliva. Ten ve svém kádru před novou sezonou přivítal gólmana Frydrycha, záložníka Langra a středopolaře Chocholatého.

 Východočeši patří v probíhajícím ročníku k nejlepším mužstvům třetiligové tabulky, jsou druhé jen díky horšímu skore za vedoucími Zápy. Jablonečtí fotbalisté zaostávají za svým sobotním soupeřem jen o tři body. Sokol Živanice si výborně vede i na hřišti soupeřů, zde ztratil body jen jedinkrát, po porážce 0:2 v Hradci Králové, ostatní zápasy zvládl tříbodově.

 Utkání mezi jabloneckou rezervou a hosty ze Živanic začíná v tradičním sobotním dopoledním čase v 10:15 hodin v Břízkách a majitelé ligových permanentek mají samozřejmě vstup zdarma. Stejně tak ženy i děti. Vstupné pro ostatní fanoušky je 40 korun.

 Utkání začíná v sobotu 19. října od 10:15 hodin v Břízkách

Rozhodčí: Vít Petr - Arnošt Zdeněk, Řeháček Lubomír