Trenér jablonecké rezervy Benjamin Vomáčka: "Zápas probíhal jako správné derby, ve kterém bylo vidět oboustranné nasazení. Do zápasu jsme vstoupili dobře. Po naší chybě ve středu hřiště Liberec kopal penaltu, ale neproměnil ji. Pak jsme dostali trochu sporný gól. Ale na to se nechceme vymlouvat. Do poločasu jsme vyrovnali a měli jsme i další tři čtyři  šance hlavně ze standardních situací, které jsme dobře kopali i dobře nabíhali. Bylo škoda, že jsme hru neotočili. Druhá půle byla z naší strany lepší. Stejně tak tomu bylo i v utkání s Turnovem. Liberec jsme přehrávali a zdravým, agresivním fotbalem jsme soupeře do ničeho nepustili. Pak jsme ho jednou pustili na naši polovinu a dostali jsme gól. Slouží ke cti klukům, že to nezabalili a zase jsme dali my gól jim a tím jsme vyrovnali. Ve druhém poločase jsme  byli silnější my. Byla z toho remíza, ale výsledek mohl být i 8:3 pro nás. Je to škoda, hraje se na góly. Ale já jsem spokojený s tím, jak to kluci odmakali a jakým fotbalem se prezentují. Tohle je naše cesta a z té neuhneme."

Jbc B - Turnov, příprava
Vomáčka: První půle proti Turnovu špatná, ve druhé jsme mu dali ale pět gólů

"Jen je škoda, že jsme nevyhráli, protože chceme vyhrát každý zápas. Terén byl v Břízách výborně připravený, stejný pro oba týmy. Podmínky byly pro obě mužstva stejné. Liberec zahrál taky dobře, takže z toho byl hezký fotbal. Nechyběly nasazení a soubojovost, zápas měl šťávu, kvalitu. Jsme spokojení, jen škoda, že jsme nevyhráli. Věřím, že v mistrácích vyhrávat budeme. V neděli (5.2.) mají hráči volno a od pondělí pokračujeme v přípravě. Budeme trénovat v Břízkách na hřišti, v okolí jablonecké přehrady a také v posilovně na Střelnici. Čeká nás další blok těžšího trénování. V sobotu 11. února hrajeme další přípravný zápas, tentokrát na hřišti v Mozartově ulici, přijedou Zbuzany. Chceme v přípravě také vyzkoušet a hrát v jiném prostoru," dodal Vomáčka.

Rozhovor s trenérem Vomáčkou probíhal dvě hodiny před důležitým duelem A mužstva FK Jablonec, který na Střelnici hostil Zlín. A že to byl  velmi důležitý zápas FORTUNA: LIGY, o tom nebylo pochyb. Nabízela se otázka, jak kouč rezervy duel tipuje?

"Věřím, že kluci tento důležitý zápas proti Zlínu zvládnou a vyhrajou 1:0. Brali bychom to na Střelnici všema deseti. Tipovat mi moc nejde, ale věřím a doufám, že to vyjde," uzavřel Vomáčka.