„Vyhráli jsme zaslouženě. Nebyl to úplně oku lahodící fotbal, spíš účelný. Brozany jsou vyhlášené tím, že hrají takový fotbal a moc gólů nedostávají, ale většinou nějaký gól dají, vyhrávají těsně. Patří stále mezi nejlepší mančafty ve třetí lize. A to hlavně venku, mají pevnou obranu. A těžko se jim dávají góly. Jsem rád, že jsme dnes jeden ze standardky dali a žádný jsme nedostali. To je plus dnešního zápasu. Byl to výborný, obětavý, kolektivní výkon. Bylo to něco jiného. Hráli jsme třetiligový chlapský fotbal a to je také potřeba se v této soutěži naučit. Jsem spokojený s tím, jak to dnes kluci odmakali a jak byli soudržní a také s tím, že jsme nedostali gól. Příště jedeme na derby do České Lípy. Je to nováček, který je v domácím prostředí nepříjemný. Budeme se muset na ně připravit a nějaký bod přivézt. Vyhrát se dá s každým, ale prohrát také. Dnes nám z A týmu pomohli Nikrýn a Ikaunieks," řekl Benjamin Vomáčka, trenér FK Jablonec nad Nisou B.

Doposud venku stoprocentní Sokol Brozany venku poprvé padl. Jablonečtí po třech zápasech bez výhry zase opět naplno bodovali. „Tři nebo čtyři zápasy jsme během podzimu ztratili v závěru. Doufám, že jsme se z toho už ponaučili. S pokorou si vážíme, kolik máme v tabulce bodů,“ pravil trenér Benjamin Vomáčka.

Jablonecká rezerva se v dalším kole představí na pažitu Arsenalu Česká Lípa.

FK Jablonec B – SK Sokol Brozany 1:0 (1:0)
Branka: 20. Hušek

Sestava FK Jablonec B: Reiner – Karban, Vošahlík, Hušek, Malý – Gaši (93. Diviš), Ritter, Kubík, Nykrín (74. Breda) – Velich, Ikaunieks (80. Kubát)