Hráli jsme 2:2, poločas 0:0. Utkání splnilo cíl, se kterým jsme tam jeli. Soupeř hraje divizi B. Hráli jsme za výborného počasí na skvělém hřišti. Chtěli jsme v tomto zápase dát šanci hráčům mladším ze širšího kádru. Kluci to zvládli, odehráli utkání dobře, nikdo nezklamal. I tak jsme ale měli vyhrát. Chtěli jsme se vyvarovat toho, co předcházelo v minulých zápasech, že jsme soupeře pouštěli do šancí. Tentokrát jsme Aritmu nepustili do ničeho a přesto jsme paradoxně dostali dva góly.

První jsme obdrželi hned na začátku druhého poločasu, když jsme si srazili centr, takže jsme si dali vlastní gól. A druhá branka přišla v devadesáté minutě. Bylo to už jen ze zoufalého nákopu soupeře. Ale to zase tak důležité ještě tentokrát nebylo. Hlavní bylo, že jsme další zápas v přípravě hráli s kvalitním soupeřem. Před s sebou máme ještě jeden týden, ve kterém budeme trénovat. Poslední utkání sehrajeme v sobotu v Neratovicích. Naše hřiště vypadá krásně, ale dohodli jsme se, že do konce června na něj nikdo nevstoupí a bude o to lépe připravené, až začneme začátkem července letní přípravu.