„Byli jsme lepší, ale nezvýšili jsme náskok a nepotvrdili jsme to. Měli jsme to ve svých rukách. Do druhého poločasu jsme vstoupili úplně jinak. Soupeři jsme darovali nesmyslnou penaltu, i když, podle mne, byla přísná. Hloupě jsme jim nabídli možnost. A najednou jsme se hádali a naše hra byla nekoncentrovaná. Musím říct, že se mi tentokrát úplně nepovedlo ani střídání,“ řekl k duelu trenér Bryscejn.

Velké Hamry A - Benešov 2:3 (1:0)

Jeho tým přišel také o vyloučeného Štěpánka. Když na ukazateli svítilo 2:2, Hamrovští měli naději alespoň na jeden bod.

„Nemáme nic. Prohráli jsme s dobrým soupeřem, ale naprosto zbytečně. A druhý poločas byl zatím ten nejhorší, který jsme v této sezóně odehráli. Prohra nás mrzí, dnes je zbytečná.“

Turnov - Velké Hamry A
Turnov má úzký kádr. Když dojdou síly, nejsou na vystřídání plnohodnotní hráči

Hamry ve dvou posledních zápasech inkasovaly sedm gólů. A to je důvod k pořádnému zamyšlení. „Musíme si utkání rozebrat a říct si, kde jsme udělali chyby. Ale takový zápas, jaký byl dnes, jsme prohrát neměli. Podívám se na video a potom se o něm s kluky pobavíme. Společně na tréninku na video nekoukáme, to bychom přišli o část tréninkové jednotky,“ má jasno kouč hamrovského áčka.

Za týden jedou na další utkání do Vysokého Mýta. Jak říká trenér, všichni soupeři jsou kvalitní. „Ještě jsme neměli lehký zápas,“ potvrdil Zdeněk Bryscejn.

Benátky - Turnov 1:0 (0:0)

 "Jedeme domů zklamaní. Dostali jsme gól až v 89. minutě. Splnili jsme taktický úkol, hráli jsme odzadu, náš výkon byl kvalitní. Hráli jsme, co jsme si řekli, měli jsme nebezpečné brejky a tři gólové šance, které jsme mohli a měli proměnit. Šancí jsme měli víc než Benátky. Bohužel jsme za to byli potrestaní. Soupeř v poslední minutě nás tečovanou střelou prostřelil a byl z toho gól. Gól v 89. je vždycky tragédie. Musíme se z toho vzpamatovat a příště doma vyhrát. Takhle se na to díváme. Přijedou k nám Spoje Praha," řekl k zápasu trenér Turnova Josef Petřík.