Domácí mužstvo Neratovic hraje také divizní soutěž, jako tým Velkých Hamrů, ale skupinu B.

FK Neratovice/Byškovice – Velké Hamry 2:3 (1:1)

K utkání trenér hamrovského A mužstva Zdeněk Bryscejn řekl: „Hráči mě svým výsledkem a výkonem potěšili. Branky dali Šohaj, Janda a Javůrek Matěj. Uzavřeli jsme tak dvouměsíční přípravný blok. A jsem rád, že jsme ani jednou neprohráli, máme dvě vítězství a dvě remízy.“

K zápasu ještě uvedl, že složitý pro jeho mužstvo byl v tom, že během patnácti minut měli hned dva zraněné hráče. „Šidlo si vykloubil loket, to vypadalo na vážnější zranění. A hned při rozcvičce se nám zranil další hráč. Ale úmyslně jsme na toto utkání vzali více hráčů, takže jsme měli koho postavit, náhradníky jsme měli a hráče jsme prostřídali. A i z toho širšího kádru všichni zvládli zápas dobře, někteří na konci zápasu ještě ožili,“ dodal spokojený trenér.

I když to bylo přípravné utkání, tak domácí se ke hře postavili, podle Zdeňka Bryscejna, hodně prestižně. Teď mají Hamrovští týden zaslouženého volna, pak už se budou chystat individuálně na začátek další přípravy. „Lenošit neumějí, určitě to nepodcení, i když mají volno,“ řekl o hráčích Hamrů jejich kouč.