VYMĚNILI SI MÍSTA
„Náchod byl před utkáním za námi, teď už je před námi. Nám ten zápas tentokrát nevyšel úplně podle představ, nehráli jsme dobře. Náchod měl první poločas malinko víc ze hry, dostal se do vedení. Ve druhém poločase nám pomohlo, že Náchodu byl vyloučený hráč. Dostali jsme se do tlaku, měli jsme několik dobrých šancí, ale neproměnili jsme je. A pak jsme hloupě ztratili míč na jejich polovině a z brejku se dostali do pokutového území a po nedovoleném zákroku byla penalta. Dali na 2 : 0 a pak už to byla taková křeč,“ popsal průběh duelu asistent trenéra Hamrů Rudolf Říha.


GÓL JIM UBRAL ENERGII

Do té smolné penalty hosté sahali po obratu, ale gól je zlomil.
„Držíme se ale v popředí tabulky a ten Náchod určitě ztratí. Na utkání přišlo docela dost diváků, kteří vytvořili dobrou kulisu,“ dodal ještě K zápasu hamrovský asistent.


FK Náchod – TJ Velké Hamry 3:0 (1:0)


Branky: 40. Simon, 64. (z pen.) a 80. Malý. Rozhodčí: Toman – Holena, Haleš. ŽK: 4:4.
ČK: 1:1 (51. T. Kabeláč – 88. Kozák).
Diváci: 230.

Sestavy: Náchod: Baláž – Moravec, Hlava, T. Kabeláč, Šustek – Simon (61. Volf), J. Kabeláč, Brich, Malý – Rojšl (87. Šesler), Pražák (38. Petřík).

Velké Hamry: Kobachidze – Štěpánek, Petržilka, Šidlo, Kozák – Žitka (14. Rudolf), Šohaj, Černý, Krejčík (70. Vencbauer) – Linka, Radzinevičius (82. Syrovátka)