Mužstvo od začátku ukázalo, že se do vyšší soutěže dostalo právem. Dlouho také atakovalo přední místa tabulky. Závěr soutěže jim ale přidělil sedmé místo. Jak potvrdil trenér Josef Hnídek, cíle mají ovšem stále vyšší. Tak snad jim sedmička přinese do jarní části divize skupiny C více štěstí.

Je výsledek podzimní sezóny podle vašich představ a plánů, jste spokojený trenér?
S podzimní částí jsme s mým asistentem Rudolfem Říhou spokojení, do soutěže jsme šli s respektem a po několika kolech se ukázalo, že do divize patříme.

Jak se vám osvědčily posily, které za vás nastoupily?
Obě letní posily, Jan Černý a Tomas Radzinevičius perfektně zapadly do kolektivu a patří k základním kamenům naší sestavy.

Jakou trojici hráčů byste vyhodnotil jako nejlepší?
Nebudu jmenovat trojici hráčů, všichni hráči kádru A mužstva si zaslouží můj obdiv a dík za zodpovědný přístup nejen při zápasech, ale i trénincích.

Který zápas se vám podařil nejvíc a který vůbec?
Za podařené považujeme všechny zápasy, ve kterých jsme bodovali. Jediný zápas, ve kterém jsme propadli, byl s Trutnovem.

Jak jste oslavili závěr fotbalové sezóny v divizi?
Po zápase v Trutnově jsme měli rozlučku v klubovně na hřišti ve Velkých Hamrech.

Jak bude vypadat zimní příprava? Kdy pro vás začne?
Zimní přípravu zahájíme 8. ledna, budeme trénovat čtyřikrát v týdnu a k tomu máme samozřejmě naplánované také přípravné zápasy. Od dvacátého do třiadvacátého února nás čeká ještě tradiční zimní soustředění před zahájením sezóny.

Plánujete změny v týmu?
Posílili jsme o mladého útočníka z FK Jablonec Matěje Kratochvílu. Do přípravy se zapojí také hráči, kteří byli zranění, jsou to Marek Kozel a David Svoboda.

S jakými plány půjdete do jarní části soutěže?
Chtěli bychom navázat na podzimní výsledky, pohybovat se v horní části tabulky.

Nebude vám fotbal chybět?
Opravdu nebude, všichni si po náročném podzimu potřebujeme odpočinout a nabrat síly na jarní část.

V dresu A týmu Velkých Hamrů nastupovali: Kobachidze, Barcuch, Macháček, Černý, Šidlo, Kováčik, Šedý, Linka, Dorničák, Rudolf, Radzinevičius, Hlubuček, Vencbauer, Štětkář, Vitkovič, Mihálik, Soukup, Žitka, Jiříkovský, Mička, Dědek. Nejvíce gólů, devět, vstřelil Radzinevičius. Dalším úspěšným střelcem branek, který jich má na svém kontě pět, byl Linka, kapitán hamrovského týmu. Jeho zástupcem je J. Šidlo.