Trenér Turnova Tomáš Nosek:
"První poločas jsme byli lepší, hrálo se na poměrně náročném terénu, na hluboké trávě. Po poločase jsme vyhrávali 2:0 a asi jsme si mysleli, že už to půjde samo. Musel jsem hráče upozornit, že soupeř naopak půjde do zápasu dál výrazně jinak, než v první půli. A to se potvrdilo. Trochu jsme si to zkomplkovali sami vlastními chybami. Inkasovali jsme hned na začátku. Domácí vyrovnali. My jsme prostřídali, vyměnili jsme posty. Měli jsme pak jednu stoprocentní šanci, kterou jsme ovšem nedali. Ale pak jsme z penalty vstřelili vítězný gól. Kdybychom tam prohráli nebo remizovali, považoval bych to za ztrátu. Letohrad nás fotbalově ničím nepřekvapil."

FK Letohrad - FK Turnov 2:3 (0:2)
Branky: 52., 65. Faltus - 13. Beníšek, 21. Havel, 80. Beníšek

Trenér Velkých Hamrů Zdeněk Bryscejn:
„Ztratili jsme body. Až na jednu opatrnou desetiminutovku jsme měli zápas pod kontrolou. V prvním poločase jsme si vytvořili dostatek šancí, abychom soupeře zdolali, ale to se nám nepovedlo. Na začátku druhého poločasu jsme dostali zase hloupý gól. A domácí už si výsledek udrželi. Hrají o záchranu. Ale my jsme je měli dnes porazit. Už v posledních dvou zápasech jsme dostali tři zbytečné góly, hodně hloupé. A když k tomu nebudeme proměňovat tutovky, tak to takhle bude dopadat dál. Přístupu k utkání a výkonu nemám jinak co vytknout. Kluci hráli dobře, konečně na trávě. Ale domů jedeme s prázdnou. Neklesáme na mysli, k tomu není důvod. Ale dnešní ztráta bodů nás mrzí. Musíme to příští víkend napravit. Hrajeme první zápas doma, snad už to půjde na našem hřišti. Naposledy jsme tam hráli v říjnu. V sobotu 25. března v deset hodin začínáme s Letohradem.“

FK Čáslav - FK Velké Hamry A 1:0 (0:0)
Branka: 55. Ronovský