Turnov A – Sedmihorky 5:2

"Vyzkoušeli jsme si zase hrát do plnejch. Soupeř hodně bránil. Kromě pěti gólů jsme ještě měli další šance. Dva inkasované góly mě mrzí, to jsme měli v obraně nějaká okna. S útočnou činností jsem byl spokojený, i když máme ještě co zlepšovat. Příští týden máme derby s jabloneckým béčkem, hraje se zase v Turnově v sobotu 24. února v 10,30 hodin," dodal trenér Josef Petřík.

Trenéra jablonecké rezervy, Benjamina Vomáčku,  trénoval od dorostu až do chlapů v Liberci, kde si ho vytáhl do A mužstva. A jak uvedl, zná ho dobře i z jeho účinkování na Slovensku.

"Byl členem týmu v Žilině, který získal titul. Byl to poctivý fotbalista, měl rád fotbal a už v mládeži, v osmnácti letech, se z béčka Liberce posunul do áčka a hrál svůj první ligový zápas. Má za sebou velkou fotbalovou kariéru. Jsem rád, že se za týden v Turnově potkáme," uvedl Petřík.


„Byl to pro nás kvalitní zápas v rámci přípravy s kvalitním soupeřem. Turnov nás prověřil. Byli jsme většinou pod tlakem. Turnov byl lepší na míči, měl víc šancí. Jsem spokojený, pro nás měl určitě zápas smysl. Doufejme, že i pro Turnov,"  řekl trenér Sedmihorek Pavel Šafář.