Brod poprvé zvítězil v dalším zápase krajského přeboru, který sehrál na domácím hřišti.

Zápas začal chybou domácího Picka ve 2.minutě a hosté se dostali do celkem slibné příležitosti, se kterou si naštěstí neporadili. A v prvním poločase to bylo poslední nebezpečí před brodskou brankou. Domácí hráči poté na hřišti dominovali. Hned v 5.minutě se krásně trefil Šefr 1:0. Ve 22. Brod podnikl krásnou akci a Šefr zvýšil již na 2:0.

Do poločasu měli domácí další šance, ale třetí gól padl až v nastavení, když penaltový faul na Makulu potrestal Kotlár T. 3:0.

Druhý poločas hra trochu opadla. Brod byl v první polovině druhého poločasu nadále lepší. V posledních dvaceti minutách po prostřídání v domácím týmu se začali do šancí dostávat i hosté. Ale ze třech dobrých šancí gól nedali. A tak přišel gól na druhé straně, kde z brejku zvýšil na konečných 4:0 Šimek.

Rozhodčí: Nešněra ŽK: 0:3 170 diváků

FK Železný Brod – Spartak Chrastava 4:0 (3:0)

Sestava Brodu: Velík - Rozkovec Kotlár M. Šilhán Picek Musílek Kotlár T. Novotný Makula Š. Šefr Kysela

Střídali: Hyška, Vozka, Plhal, Šimek Jelínek