Spokojení se vraceli hráči i realizační tým hamrovského fotbalu z hřiště soupeře. Áčko v divizním zápase uspělo a „venku“ vybojovalo cenné tři body.


Dvůr Králové – Velké Hamry A 0:2 (0:0)


Zápasu přihlížel také předseda FK Josef Hnídek a nešetřil slovy chvály: „Ve Dvoře to byla horká půda. Úplně dobře jsme do zápasu nevstoupili, hlavně první tři minuty. Postupně jsme ale začali mít převahu. Měli jsme dvě obrovské šance, které jsme neproměnili. Ale ve druhé půli zápasu už jsme na hřišti dominovali, dali jsme gól v 64. minutě a celý zápas už jsme dobře dohráli. Těsně před závěrem, asi v 86. minutě se nám podařilo přidat ještě gól na 2:O a trenérovi se tak poprvé povedlo ve Dvoře vyhrát a bodovat.“


Trenér A týmu Zdeněk Bryscejn: „My jsme vítězstvím završili krásný víkend hamrovského fotbalu, protože včera doma vyhrál B tým. Ve Dvoře to ovšem v žádném případě nebyl lehký zápas. Domácí nás na začátku trochu zaskočili svým důrazem. Do zápasu jsme se dostávali pomalu. Ale pak jsme potvrdili, že jsme byli lepší. A jsme velmi nadšení ze tří bodů."


Další utkání FORTUNA LIGY DIVIZE C čeká Hamrovské na domácím hřišti v sobotu 26. září od 15,30 proti Kosmonosům.

Sestava Hamrů: Kobachidze, Šidlo. Váňa, Krejčík, Kozák, Štěpánek, Linka, Černý, Žitka, Radzinevičius, Šohaj, Syrovátka, Kováčik, Masařík, Rudolf, Vencbauer, Petržilka.
Branky: 64. Šuhaj, 86. Rudolf.