Trenér Mšena Jaroslav Procházka:

"Do utkání nenastoupila sestava, která bude možná hrát v sobotu v Novém Boru, kde nás čeká první mistrák krajského přeboru. Naopak, ještě jsem si chtěl vyzkoušet mladé hráče. Soupeř hraje I. B. třídu. Čekal jsem, že naši mladí budou výraznější. Ale nebyli. Zase pak nastoupily jistoty našeho týmu, Čížek a Maryško, které jsou na hřišti znát. Hlavně Tomáš Čížek, to je prostě stroj na góly."

Do utkání nastoupila za domácí tato sestava: 

Franc, Hrnčíř, Košťál, Džura, Ráček, Maryško (Naštický), Hušek (Pour), Hartman, Čížek, Šťovíček (Vebr), Pelta (Šilhavý)

Jiskra Mšeno A - Harrachov 7:1 (4:0)

Branky: Čížek 3 (jednu z penalty), Vebr, Šilhavý, Hrnčíř, Maryško (pen.)

Povinnost velela domácím vyhrát. Už na tréninku upozornil trenér Procházka na to, že soupeře, i když hraje nižší soutěž, nesmí hráči podcenit.  "To, co jsme si řekli, tak hráli, a to i za úmorného vedra. Myslím, že se na zápas dalo koukat a diváci mohli být  s předvedeným výkonem spokojení. Možná udělám ještě nějaké změny do utkání v Novém Boru. Uvidíme, zda se uzdraví hráči, kteří nám chybí. Zápas účel splnil, pomohl mi v tom, abych si ujasnil, kdo bude v prvním mistráku hrát a kdo ne. Chtěl jsem vidět mladé. Ale do Boru pojedeme se sestavou zkušených hráčů. Potřebujeme soutěž dobře odstartovat. Ještě budeme v týdnu třikrát trénovat. Dnešní výsledek byl parádní. Ale stačila by nám v Boru i výhra 1:0, hlavně, abychom přivezli body," zdůraznil kouč Mšena. 

Manažer týmu Adam Pelta:

"Byl znát rozdíl dvou soutěží. Ale soupeře chci pochválit. Měli jsme hrát u nich na menších hřišti, ale domluvili jsme se, že přijedou k nám a vyzkouší si velké hřiště. Tomáš Čížek dal hattrick, je to náš kapitán a jasně nejlepší hráč týmu."