FK Stráž pod Ralskem – TJ Desná 3:1 (1:0)

Navrch začínali mít domácí. Po centru Kisty se dostal k nebezpečné hlavičce Cerman. Doubek házenkářským zákrokem šanci zmařil. Ve 23. minutě se opět po centru dostal k balonu Věchet, ale míč jen lízl a putoval vedle branky. Cerman, Věchet byli sami před gólmanem, ale míč se mu zamotal pod nohama a nestačil zakončit.

Ve 31. minutě se ocitl sám ve vápně Biederman, Kovář mu v poslední sekundě vypíchl balon na roh. „Bohužel z rohu jsme inkasovali, když se odražený míč dostal k Mitáčovi, který umístil balon přesnou střelou k tyči 1:0. O minutu později nás domácí v našem vápně opět přečíslili, ale ke střele se nedostali. Ve 38. jsme měli velkou příležitost ke skórování, střelu z poza vápna P. Kořínka. Brankář jen vyrazil před sebe, J.Kořínkovi se v tutovce míč do branky dopravit nepodařilo,“ popsal duel Petr Kopal.

Domácí kopali roh, Skrutek se na přední tyči nedohodl s Doubkem, který mohl míč kontrolovat. Prvně jmenovaný balon jen lízl a na zadní tyči byl volný Biederman, který skóroval 2:0. V 60. minutě se nedohodl Doubek se stopery a Věchet dal na 3:0. V 73. Pfeifera domácí faulovali, pokutový kop proměnil P. Kořínek z Desné 3:1. „V poslední čtvrthodině jsme měli i díky riziku, když jsme upřednostnili útočnou fázi před obrannou přesunem hráčů, mírnou převahu, ale dostali jsme se pouze do pološancí, které nemohly vést ke gólu, uvedl po závěrečném hvizdu kouč Desné Petr Kopal.