Jak se rozhodovat při hlasování? Kdo je na vážkách, může přihlédnout k práci s mládeží, aktivitě jednotlivých klubů i v mimofotbalové sféře, třeba na sociálních sítích. Rozhodovat může také kvalita občerstvení na stadionu či atmosféra během fotbalových mačů. Zkrátka: rozhoduje vše, na co si jen vzpomenete. Nejvíc je ale anketa o tom, kdo má na internetu nejvíc věrných fanoušků, kteří jsou ochotni přidávat hlasy ve dne, v noci.

V anketě o krajského vítěze je 9 klubů (tři postupující celky z třech okresů). V lokálních kolech se nejvíc dařilo Krásnému Lesu z libereckého okresu, který nasbíral 8830 hlasů! Druhá byla Lokomotiva Česká Lípa, která získala 6 019 hlasů. Pomyslná třetí příčka by patřila Nové Vsi u Liberce, které dostala 5 751 hlasů.

Hodkovice B - Jenišovice
ANKETA: Zvolte nejoblíbenější fotbalový klub okresu Jablonec za rok 2022!

Kluby si v jabloneckém okresu rozdělily tisíce hlasů. Nejvíce jich nasbíraly první Velké Hamry (1688), druhý Železný Brod (1095) a třetí Pěnčín (712). Je tu ale krajské finále, začíná se od nuly!

Kdo se tedy stane vítězem? Hlasovat pro svého favorita můžete až do konce března 2023. Nové hlasy je možné přidávat každých pět minut. Sdílení na sociálních sítích samozřejmě povoleno.

Tři nejlepší oddíly Ústeckého kraje postoupí do finále, ve kterém se o Krále severu utkají se třemi nejlepšími kluby Libereckého kraje. Nejlepší krajský tým se zároveň může těšit na návštěvu sportovního reportéra Deníku, který během tréninku či zápasu pořídí obsáhlou videoreportáž o klubu, jeho hráčích, vedení a fanoušcích.