Ve druhém kole I. A třídy hrálo hamrovské béčko pod vedením trenéra Josefa Hnídka na domácím hřišti. Do Hamrů přijel soupeř z Doubí. A vracel se s pěti góly ve své síti.


Velké Hamry B – Sokol Doubí 5:0 (2:O)


V prvním kole vyhrálo Doubí na hřišti Pěnčína u Jablonce (2:3). Proto z něho mohli mít hráči hamrovského béčka právem respekt, protože právě Pěnčín patří ke kvalitním týmům.
„Máme k dispozici široký kádr hráčů. Dopoledne hrál A tým a ti jeho hráči, kteří do zápasu nenastoupili, doplnili mužstvo v odpoledním zápase,“ uvedl Josef Hnídek.


Hamry měly doma velkou územní převahu a do mohly dát soupeři ještě víc, než pět gólů. „S výsledkem a výkonem jsem spokojený. Hráli všichni hráči, nikdo se nezranil.
V prvním kole vyhrály Hamry B v Jenišovicích 4:2. Další výhra nad Doubím jim zvýšila počet bodů na šest. A soupeři, se kterými bojují v I. A třídě, se mohou začít takového mužstva obávat, pokud pojede dál na vítězné vlně.


„Chceme mít kvalitní soutěž pro všechny hráče a hlavně zapojit mladé dorostence, kteří s námi trénují. S béčkem také budou nastupovat hráči A mužstva po zranění. V tomto zápase už hrál Jarda Rudolf, který už je zdravý a určitě se zase brzy dostane do své formy,“ řekl trenér Hnídka.


Další utkání čeká Hamry B doma v sobotu 5. září od 17 hodin. Tým se utká s TJ Sokol Pěnčín (u Turnova).
Sestava: Masařík, Brožek, Macháček, Javůrek, Jeřábek, Vencbauer, Rudolf, Mihálik, Hrušovský, Kováčik, Syrovátka, Dědek, Miček, Soukup, Mička, Gregor
Branky: Hrušovský, Syrovátka, Jeřábek, Javůrek, Gregor (