Divize

Z domácího utkání tentokrát odešlo áčko Hamrů bez bodů.

V.Hamry A – Přepeře 0:1

Asistent trenéra Josefa Hnídka, Rudolf Říha, k utkání řekl: „Soupeř se na nás dobře připravil, nepouštěl nás do šancí. Klukům se nedá vytknout, že by se nesnažili. Zápas odbojovali. Ale Přepeře byly tentokrát o gól lepší. Gól jsme dostali proto, že jsme podcenili autové vhazování. Sice jsme soupeře v průběhu utkání tlačili, ale bez šancí. V druhé půli jsme měli územní převahu, ale šance jsme si nevytvořili.

I. B třída

Béčko Hamrů pod vedením trenéra Jaroslava Pekelského bylo doma tím šťastnějším týmem.

V. Hamry B – Železný Brod B 4:3 (3:1)

Trenér Hamrů: „V prvním poločase jsme byli lepší, dali jsme góly, mohli jsme i nějaký ještě přidat. Soupeř měl svoji kvalitu, byl posílený o hráče z áčka tak, jako my. V druhé půli byl Brod i o něco lepší, než jsme byli my, přeběhali nás. My jsme měli hodně střídání, dohrávali jsme se šesti dorostenci. Soupeř měl víc šancí než tři góly, které dal. A kdyby je proměnil, mohl být výsledek jiný. Do poslední chvíle to bylo napínavé, bojovali jsme na krev a měli jsme tentokrát víc štěstí, stálo při nás. Kdyby nám Brod dal o dva góly víc, tak bychom nemohli říct ani slovo.“

Okresní přebor

Zásada – M. Skála 7:1 (2:0)

Domácí si během 15 minut vytvořili pět šancí, které postupně zahodili. Smůlu se jim podařilo prolomit ve 34 . minutě, když se ujali vedení gólem Mrkvičky. Před koncem první půle zvýšil vedení Prousek. Druhý poločas byl zrcadlem začátku prvního, ale s tím rozdílem, že domácí zužitkovali šance a potrestali hostující tým brankami v rychlém sledu. Zásadský gólman čelil pokutovému kopu, který hostující exekutor zahodil. Domácí neztratili chuť do hry a přidali další 2 branky, které vsítil Prousek a Línek. Zásadský tým vítězstvím potvrdil výborné výkony z přípravných zápasů.

Další výsledky:
Pěnčín – Mimoň 5:1, H. Branná – Mšeno B 1:6, Rychnov – Albrechtice 2:6, Lučany – Harrachov 3:2.