Domácí začali utkání I. B třídy východ výborně a již ve 4. minutě se trefil Just. O dvě minuty později se výsledek výrazně změnil a bylo to již o dvě branky, když se prosadil Vrabec.


ŠANCE MĚLY OBA TÝMY
Utkání se hrálo na podmáčeném terénu a bylo hodně bojovné. Hostů se podařilo snížit v 17. minutě. Hra byla poměrně vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Po veliké hrubce při rozehrávce hostujícího celku se ve 32. minutě trefil nejlepší střelec Držkova Brož.


Od té chvíle začali mít domácí mírnou převahu. Ve 39. minutě proměnil Kotyza nařízený pokutový kop a navýšil na 4:1. Ve 45. minutě zahodil Just téměř jasný gól a poté se šlo do šaten.
Ve druhé půli byla převaha domácích ještě znatelnější. Hosté se dopouštěli chyb v rozehrávce a tím dávali Držkovským příležitosti ke skórování. V průběhu druhé půle se hosté dostali ojediněle k ohrožení branky.


Když už se tak stalo, tak vždy zasáhl Dvořák, který tak nepřipustil zdramatizování zápasu. Za Držkov se ještě trefili po jedné brance Vrabec, Kotyza a Just a dovršili tím dominanci v utkání. Tři body zůstaly v Držkově.


Držkov – Plavy 7:1 (4:1)