NOVÁ VES - VRATISLAVICE 3:5 (1:1)
Domácí měli k dispozici jen 11 hráčů a bez obránců, ale mezi nimi exligový Jiří Štajner a nově i jeho bývalý spoluhráč ze Slovanu Tomas Radzinevičius. Ten by měl přijít do Vsi co nevidět. Trenér Václav Kverka měl k dispozici navrátilce ze Žibřidic (Smola, Štefan, Malaga), kteří sice vedli gólem Modráka, ale postupně proti mladým Vratislavickým fyzicky odpadávali, protože nebyl nikdo na střídání. "Radzi" sice vstřelil dvě branky (obě asistence Štajner), ale na pět Vratislavických to nestačilo. Branky vítězů: Jakubec 2, Žabka, Šidák, Roubal.
Nová Ves hraje v neděli 7. srpna od 15 hodin doma s Brništěm.

NOVÉ MĚSTO - FRÝDLANT B 12:0 (4:0)
Domácí již s novými tvářemi (Bureš z Horní Řasnice, Urban z Raspenavy a Hradec z Jindřichovic) si snadno poradili s omlazeným béčkem. Ti vzdorovali, jen dokud měli síly. Pak to byl jednoznačný fotbal. Útok táhl kapitán Lode, který se vrátil po dlouhé odmlce a vstřelil hattrick.
Branky: Lode 3, Šindler 2, V. Černý 2, Nevečeřal 2, Škareda 2, Kolenkár.

ROZSTÁNÍ - VESEC 2:4 (0:3)
V souboji dvou nováčků I. A třídy předvedli mladí hosté běhavý a důrazný fotbal, v němž vedli již 3:0, zejména po rychlých brejcích. Domácí nenavázali na desítku Cvikovu a jen snížili. Naopak Vesec má po Doubí další cenný skalp.
Branky: Bolina, Jarý - Tichý 2, Málek, Vácha.

RUPRECHTICE - BOGATYINA 4:6 (2:3)
Domácí neměli tolik lidí na střídání jako Poláci, kteří jich prostřídali víc než půltucet. To rozhodlo poslední půlhodinu, v níž hosté vstřelili tři góly. Ruprechtice dokázaly vést 4:3, ale závěr ztratily. Také brzy musely střídat Pokorného za M. Šrajbra a v závěru si zahrál i trenér Koudelka. Zkoušeným mužem byl Kroupa ze Sedmihorek.
Branky Ruprechtic: Průcha 2, Borkovec z pen., Roth.

FRÝDLANT - LYSÁ NAD LABEM 8:1 (4:0)
Frýdlant si poradil s týmem z I. A třídy až příliš snadno, ale jeho produktivita byla dost dobrá. "Až na nějakých dvacet hluchých minut ve druhé půli jsme hráli velmi dobře a dobře jsme presovali soupeře," potvrdil nový trenér Milan Bláha, který má v mužstvu dva nové hráče - Gloda z Rovenska a Ladislava Kobra z Hejnic. Proti Lysé vyzkoušel Frýdlant 14 lidí.
Branky Frýdlantu: Kukla 3, Mazánek 2, Kozák, Glod, Nosek.

HRÁDEK - KRÁSNÁ STUDÁNKA 6:1 (3:0)
Hosté dobře bránili v bloku, ale domácí, kteří na kvalitní trávě hráli po zemi, je otevřeli prvním gólem a pak už to šlo. Hrádek dobře kombinoval a šance se rodila za šancí. Většinou se tak hrálo na jednu bránu. Studna snížila po rohovém kopu.
Branky: D. Švejkovský 2, O. Holeček, Strya, Vacek, Chmátal - Hypius.

PĚČICE - DOUBÍ 2:6 (0:2)
Doubí prostřídalo 16 hráčů, a ti předváděli solidní a pohledný fotbal ve stálém pohybu, který okořenili půltuctem gólů.
Branky: Herkner 2, Rydval 2, Stránský, Koťátko.

CHRASTAVA - ŽELEZNÝ BROD 2:2 (1:1)
Domácí kromě úvodních patnácti minut byli lepší na míči, ale nebyli tolik úspěšní při zakončování. "První poločas byl remízový, ale v tom druhém jsme hosty přehrávali. Soupeř hrozil z brejků," uvedl trenér Michal Kolčava. Oba góly zařídil navrátilec z Turnova Jakub Beneš, druhým nováčkem je další Jakub, do branky přichází Dlask.

BÍLÝ KOSTEL - VTJ RAPID LIBEREC 5:3 (0:3)
Domácí zaspali úvod a celý poločas odehráli ve vlažném tempu. Sice měli pár šancí, ale Rapid, hrající v soutěžní sestavě, byl gólovější. Po přestávce Kostel přeskupil řady, naopak hosté výrazně prostřídali (7 hráčů), a to bylo vidět. Mladý Rapid vstřelil góly v 5., 10. a 23. minutě.
Branky: Studnička 3, Suchánek, Vik - Gschwentner, Borelli, Černý.
V úterý 2. srpna hraje Rapid na Svojsíkově od 18 hodin s Hrádkem B.

JUNIOR DĚČÍN - ŽIBŘIDICE 2:1 (1:0)
Za prvních 15 minut měli hosté vést o tři branky. Jenže nedali co měli a naopak domácí trefili trestňák zcela přesně. Ze spousty gólovek Žibřidic byl přesný jen Lukáš Broschinský. "Před koncem zápasu si rozhodčí zapisoval v přerušené hře žlutou kartu, kluci přestali hrát a naopak domácí rozehráli a dali gól. To jsem tedy nikdy neviděl," popsal rozhodující moment utkání trenér Žibřidic Jan Broschinský.