Pěnčín – Doubí 3:2 (2:2)

Trenér Karel Vokál vyhodnotil výkony nejen v tomto duelu, ale rozhovořil se také o tom, jak byl spokojený s podzimní sezónou. „Když jsme se dostali do vedení 3:2, tak potom už jsme si výhru pohlídali. Začátek se nám ale moc nepovedl. Ale nakonec mančaft dokázal, že je v něm obrovská síla. Po sezóně na nás teď čeká dokopná, kterou budeme mít ve fotbalovém areálu,“ uvedl trenér pěnčínského mužstva. Pěnčínský tým má v dalších týdnech v plánu fotbalovou pauzu. A jak potvrdil trenér Vokál, k zimní přípravě by se měli sejít v únoru.

SEJDOU SE AŽ V ÚNORU

„Tréninkové podmínky na Pěnčíně ještě v únoru nebudou optimální a budeme muset vyjednat možnost trénování v Jablonci, na umělce u základní školy Mozartova,“ plánuje začátek přípravného období pěnčínský kouč, který ještě zároveň působí v FK Jablonec jako trenér týmu sedmnáctiletých. „V plánu máme také teambuilding na horách, kde se budeme věnovat fyzičce. Když bude sníh, tak dáme hlavně lyže, běh a další aktivity venku,“ upřesnil plány trenér Vokál. Pěnčín měl minulý rok po podzimu čtrnáct bodů, dnes má třicet.

Krutá zpráva zasáhla albrechtické fotbalisty. A nejen ty. Zemřel Jiří Krumbholz.
Jirko, budeš nám chybět. Zemřel Jiří Krumbholz

„V mančaftu je obrovská síla. Na jaře bych věřil i na postup. Ale musí se to všechno sejít. Mistráky hrajeme maximálně ve třinácti hráčích,“ zauvažoval Karel Vokál. Postěžoval si, že na tréninku se scházejí v počtu deseti, dvanácti hráčů, což je málo. Ale v úvahu musí brát to, že hráči mají ještě své pracovní a rodinné povinnosti.

JENIŠOVICE PŘEKVAPILY

V podzimní sezóně Pěnčínské nejvíce zaskočil a překvapil svými herními kvalitami soupeř z Jenišovic. „S ostatními jsme hráli vyrovnanou partii nebo jsme byli i lepší,“ připomenul Karel Vokál a dodal, že šestnáct mužstev v I. A třídě je velký počet v porovnání třeba s krajským přeborem, kde je týmů méně. „Měli jsme cíl být do osmého místa a jsme čtvrtí, takže určitě jsme se sezónou velmi spokojení,“ dodal kouč.