FK Železný Brod – SK Skalice 0:3 (0:1)

Druhý poločas začal šancí Skalice, ale Kopal předvedl pěkný zákrok. V 55.minutě byla brodská obrana znovu děravá jako síto a Sedláček zvýšil na 0:2. Pak měl dvě šance Kysela, ale hostující brankář nemusel při slabém zakončení domácího hráče ani padat na zem. V 65. Kraus poslal centr do vápna, kde domácí neuhlídali Demkeho, který hlavou do šibenice a odrazem od tyče zvýšil na 0:3. Poté se začal hrát plážový fotbal, kdy domácí nedokázali z nadějných brejků vytěžit nic. Zato hosté si vypracovali další šance, které ale nedali. Nicméně Skalice si odvezla pohodovou výhru.

„Začátek sezóny se nám nepovedl. Trápí nás obranná činnost a žalostná koncovka. Výsledek poločasu asi neodpovídal počtu šancí, ale když gól nedáme, tak nemůžeme myslet na lepší výsledek. V obraně děláme naprosto dětské chyby. Druhý poločas byl z naší strany velmi špatný,“ uvedl za Brod Jaroslav Kletečka.

Rozhodčí: Kadlec ŽK: 2:3 Diváků: 112
Sestava: Kopal - Aubrecht, Král, Kotlár M., Musílek, Habr, Kysela (65.min. Makula Š.) Holeček (70.min. Štastný), Makula K., Hloušek, Šefr (56.min. Olyanin)