Hamry  soupeře dostali pod tlak a v osmé minutě šly do vedení. O vedoucí branku se postaral Patrik Žitka, muž, který se touto brankou loučil se svobodou, neboť následující den pro něho byl dnem svatebním! Nechť mu tento gól přinese do manželství mnoho štěstí, přáli mu fanoušci, když dostal Hamry do vedení.

Branka ale domácí hráče jako by uklidnila, jejich hra přestala mít důraz a trest na sebe nenechal dlouho čekat. Přišlo první varování, bylo nedorozumění v obraně, velká „malá domů“ a plné ruce práce pro domácího gólmana Masaříka po necelé čtvrthodině hry. A pár minut na to nastala podobná situace, k odraženému míči se před domácí brankou dostal hostující Velinský a bylo vyrovnáno.

Hra se od té chvíle zcela srovnala, náznaky šancí byly na obou stranách, ovšem bez gólového efektu. Více  nebo spíše jasnější šance měl přeci jen domácí tým, do poločasu se ale skóre nezměnilo. Obraz hry zůstal stejný i ve druhé části, přibylo pouze nervozity a tvrdších zákroků na obou stranách. Hosté hrozili po dlouhých nakopávaných balonech po stranách a po jedné takové akci šli v 58. minutě do vedení. Střelcem byl Hlavsa.

Domácí potom přidali a snažili se srovnat skóre utkání. Dostat svého soupeře pod trvalý tlak se jim však nedařilo. Dlouho to vypadalo, že by si Mýto mohlo odvézt tři body. Úsílí domácích ale bylo odměněno a v 80. minutě Javůrkem srovnali. To ale bylo vše a zápas tak skončil remízou. A podle průběhu se dá říct, že zaslouženou. Přání domácích, ukončit úspěšnou sezonu vítězstvím, se nesplnilo.

TJ Velké Hamry : SK Vysoké Mýto 2 : 2 (1 : 1)

Střelci: 8. Žitka Patrik, 80. Javůrek Matěj - 17. Velinský Adam, 58. Hlavsa Jaroslav

Turnov – Brandýs n. L. 3:1 (1:0)

Branky: Marek, Prokopec, Ženíšek – Folwarczny

Trenér Turnova Tomáš Nosek: „Jsme spokojení. Dali jsme na frak i sázkovým kancelářím, protože ty kurzy, které byly vypsané na nás, byl absolutní nesmysl nebo to je ovlivněné. Je dobře, že jsme tento zápas zvládli. Měl jsem hráčů dostatek, všechno bylo v pořádku. Podařilo se mi dát dohromady mančaft, který dnes nechal na hřišti všechno. Byli jsme lepší, hlavně ve druhém poločase. Hosté kopali penaltu za stavu 1:1, kterou nedali, ale my také ne. Ale vyhráli jsme zaslouženě. Jako nováček jsme se zachránili v soutěži v půlce tabulky. Nový trenér, který bude muset přijít, bude mít na čem stavět. Kapitolu Turnov jsem už uzavřel. Zatím žádnou nabídku nemám, budu se věnovat dcerce.“