Hejnice – Pěnčín 0:5 (0:2)

Hosté dali hned v prvních třech minutách, po rychlých protiútocích, dva góly, které je uklidnily. Dvakrát je v nebezpečných situacích podržel gólman. „Když jsme pak dali třetí a čtvrtou branku, tak se utkání už jen dohrávalo. Po zápase jsme měli hned rozlučku se sezónou, na které kluci vítězství v Hejnicích pořádně oslavili,“ řekl Jan Řezáč.

Při jeho rozhovoru s týmem se všichni shodli na tom, že začátek sezóny pro ně příliš růžový nebyl. Zlom podle nich nastal v utkání s Košťálovem, které už museli vyhrát. „Doma jsme je tedy porazili a od té doby jsme neprohráli. Změnili jsme rozestavění, posty hráčů, taktiku a to se nám vyplatilo. I když se nám nedařilo, snažil jsem se kluky povzbudit, ať hlavně dál trénujeme, že určitě šňůra vítězství přijde. A to se nám pak také potvrdilo.

Pěnčínské teď čeká zasloužené volno a na začátku února se sejdou na jarní přípravě. „Pojedeme na soustředění, na běžky, budeme trénovat ve Velkých Hamrech na umělce a sehrajeme taky několik přátelských zápasů. Předběžně jsem už s několika týmy domluvený,“ plánuje novoroční dění pěnčínský kouč.

Branky za Pěnčín: 2x Barcuch, Hušek, Zapadlo, Štolba.