Z dalšího zápasu divize C si domácí A tým Velkých Hamrů připsal na své konto plný bodový zisk a upevnil tak svoje postavení v tabulce. „Gólem Radzinevičiuse jsme se dostali brzy do vedení. Horky přijely s hodně defenzivní taktikou. A my jsme měli po většinu zápasu na hřišti převahu. V první půli se bránily, asi chtěly do poločasu uhrát nulu a pak se o něco pokusit. Ale my jsme už od čtvrté minuty vedli 1:0,“ popsal začátek utkání asistent trenéra Rudolf Říha.
A další branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Fanoušci se mohli radovat ještě dvakrát v prvním poločase, když se ve třicáté sedmé minutě trefil Žitka.


„Pak se nám povedl signál z rohu a přidali jsme další gól. Autorem byl ve 40. minutě Štěpánek. Druhý poločas probíhal podobně. My jsme si ho jen zbytečně zkomplikovali, když náš gólman pokazil rozehrávku a my jsme z toho dostali gól,“ popsal další vývoj zápasu asistent trenéra.
Když domácí upravili výsledek na 1:3, tak malinko ožili a vzdorovali. Ale hosté si vítězství brzy pojistili čtvrtým gólem, jehož autorem byl v 87. minutě Rudolf.


Velké Hamry – Horky nad Jizerou 4:1 (3:0)


„S výkonem i výsledkem jsme spokojení. Příjemnou atmosféru nám vytvořili fanoušci, kteří nám fandili,“ zdůraznil Rudolf Říha.
K dalšímu utkání vyjíždějí Hamry do Dvora Králové, kde se s domácími utkají v neděli 20. září v 16 hodin. V tabulce jim zatím patří druhé místo a deset bodů. Dvůr Králové je se sedmi body devátý.